Şampiyonluk Kutlamalarında İçinde Çocuk Bulunan Aracı Taşlayacak Kadar İnsanlıktan Çıktılar!

-

Galatasaray şampiyonluğunu ilan ettikten sonra yurdun dört bir yanında şampiyonluk kutlamaları yapıldı. Bu kutlamalarda istemediğimiz haberler aldık ancak bunların en vahimi Bağdat Caddesi'ndeki kutlamalar esnasında yaşandı. Ayrıntılar içeriğimizde.

Galatasaray, Medipol Başakşehir'i mağlup ederek ligin bitimine bir hafta kala şampiyonluğunu ilan etti.

Galatasaraylılar doğal olarak şampiyonluklarını kutlamak istediler.

Bu kutlamalar esnasında Bağdat Caddesi'nde kutlama yapan Galatasaray taraftarlarına saldırıldı.

Taşlarla, şişelerle insanlara ve arabalara saldıran vandallar içerisinde küçücük bir çocuğun bulunduğu arabayı da taşladılar.

Küçük çocuğun ve annesinin yaşadığı korku ise gözlerinden okunuyordu.

Gerçekten değer mi o çocuğun gözyaşlarına bu yaptıklarınız?

Duyarlı taraftarlar ve vatandaşlar bu olay karşısında sessiz kalmadılar:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ercy

BU DURUMU ALKIŞLAYAN PİÇLERİN DE ELLERİ KOPUP GÖTÜNE GİRSİN!!!!

ercy

İyi bok yediniz! Küçücük çocuğu korkuttuğunuz için bu sene uefaya ön elemesiz gideceksiniz! TEK BİR ARABAYA SALDIRMAK KOLAY! ÇOK NEFRET EDİYORSANIZ ASLANIN YATTIĞI YERE GELECEKSİNİZ AMKDUKLARIM!!!!

dremor

futbol eğlenmek için lütfen fanatik derecesinde olmayın her şeyin bir tutarı var kaybettik diye ona buna saldırmayın Atatürk ne güzel demiş sporcunun ahlaklısını severim diye

ozden.ygt

Afedersiniz, bir şeyi de b*kunu çıkarmadan sevin be kardeşim yeter artık. Takımın kazanır sevinirsin, kaybeder üzülürsün ne bu saldırganlık ne bu medeniyetsizlik. Hakaret olarak kullandığınız itlere hayvanlara bakın da örnek alın, onlar bile daha medeniler.

wallenstein

Bireysel olarak ele almayın, gruplar vahşidir. Grup içindeki bireyler sorumluluk hissetmez, kısaca yamyamlardan çokta farkı yoktur, bu zorbalığı yapanların içinden bir doktor ya da öğretmen çıkarsa şaşırmayın. Bu durum Avrupa içinde Orta Afrika içinde aynı şekilde geçerli belki şiddet 10 seviyesinde olmazda 9 seviyesinde olur. Yani her boku ülkemize mal etmekten vazgeçin, ülkeyi sürekli eleştirince ulus-üstü birey olmuyorsun gerizekalı seni. Yapıcı olun.

Görüş Bildir