Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Rüyada Aslan Görmek Ne Anlama Gelir?

2PAYLAŞIM

Rüyada aslan görmek devlet reisi anlamına gelir. Aslanın bedeninden kopmuş olan bir uzvunu görmek ya da yemek devlet kurumlarına ve makamlarına işaret eder. Rüyada görülen aslan aynı zamanda mala ve güce delalet eder. 

Rüyada aslan görmenin daha ayrıntılı incelemesi için içeriğimize geçelim.

1. Rüyada dişi aslan görmek;

Rüyada dişi aslan görmek iyi değildir. Zalim, merhametsiz, bencil ve cahil bir kadına işaret eder.

2. Rüyada aslan öldürmek;

Rüyada aslan öldürmek, kişinin gücüne, başarısına ve zaferine işaret eder. Rüyasında aslan öldüren kişi, hayatında hep başarılı olur ve hep zaferler elde eder demektir.

3. Rüyada aslan yavrusu görmek;

Bir kadın rüyasında aslan yavrusunu ve ona süt emzirdiğini görürse, yetişkin bir erkeğe hayrı dokunacak demektir. Eğer bir erkek rüyasında aslan yavrusu görürse makamı artar, iş yerinde müdür ya da şef olur anlamına gelir.

4. Rüyada aslan saldırısına uğramak;

Rüyasında aslan saldırısına uğramak, rakiplere ya da hasımlara yenilmek ve onların hizmetine girmek anlamına gelir.

5. Rüyada aslan beslemek;

Rüya sahibinin başına talih kuşu konacağına rivayet edilir. Alınacak kötü bir haberin ardından yaşanan sorunların zamanla çözüm bulacağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağı anlamına gelir.

6. Rüyada aslan sürüsü görmek;

Birçok iş fırsatının yakalanacağına, bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine, büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına, işle ilgili yeni bir sayfa açılacağına gibi durumlara yorulur.

7. Rüyada beyaz aslan görmek;

Rüya sahibinin kendisine çok büyük başarılar getirecek, kazancının katbekat arttırmasını sağlayacak bir adım atacağına, sorunlu geçen bir iş toplantısından zafere ulaşmış bir şekilde çıkacağına, hiç beklemediği bir anda çok güzel bir olayla karşılaşacağına delalet edilir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir