Rüya Gibi İş! 200 Bin TL Maaşla Kendisiyle Birlikte Dünyayı Gezecek Bir Asistan Arayan Milyoner

2.7bPAYLAŞIM

Hiç iş hayatından bıkıp sadece gezmeyi istediğiniz anlar oldu mu? Cevabınız 'Evet' ise fakat sorumluluklarınızdan dolayı çalışıp para kazanmanız gerekiyorsa tam sizin için uygun bir pozisyon bulduk! Detayları The Sun'dan sizler için derledik.

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/fabulous/868066...

Kendi çabalarıyla milyoner olan 26 yaşındaki Matthew Lepre, kendisiyle birlikte dünyayı dolaşması ve lüks otellerde kalması için 200 bin TL maaş ödeyeceği kişisel asistanını arıyor. Tam olarak rüyalarınızdaki iş değil mi?

Matthew, aslında Sidney'de çalışıyor olmasına rağmen Japonya, Dubai ve Amerika'ya sıklıkla iş gezilerine gidiyor. Yeni asistanı olacak kişiyi de bu gezilere yanında götürmeyi planlıyor.

Matthew'in asistanı günlük elektronik ticaret işlerini yürütmenin yanı sıra diğer işlerde de yardımcı olacak.

Başarılı iş adamının kazancı aylık 475 bin TL. Bu kazancının 200 bin TL kadarını da yeni işe alacağı acemi çalışanına vermeyi düşünüyor.

Mail Online'a konuşan milyoner: ''Maaş kişinin deneyimine göre değişebilir fakat maaşa ek olarak seyahat ve konaklama giderleri ile birlikte sağlık sigortası da benim tarafımdan karşılanacaktır.'' şeklinde açıklamada bulundu.

Eleman açığı olan pozisyonu dünyanın en havalı işi olarak nitelendiren Matthew, bu göreve gelecek olan kişinin yüksek sosyete gezilerinde kullanabileceği geçerli pasaportunun olmasının yanı sıra bilgisayar becerisine ve çoklu görev yeteneğine sahip olmasını istiyor.

''Seyahat ederken çalışarak tam olarak istediğim hayatı yaşıyorum. Yanımda çalışacak birisine aynı şeyi yapabilme fırsatı vermek istiyorum. Bütün maceralarıma benimle birlikte katılacak birini arıyorum. Yaptığım işi ve yeni yerler keşfetmeyi seviyorum.''

İşte Matthew'in adaylarda aradığı özellikler:

  • İleri seviyede bilgisayar becerisi

  • Çoklu görev ve baskı altında çalışma yeteneği

  • İşleri hatasız biçimde organize etme yeteneği

  • Detaylar konusunda dikkatli olma

  • Zamanı iyi yönetme

  • Seyahat planlarını düzenleyebilme

23 yaşındayken üniversiteyi bırakan Matthew, bu işe başladığında hiçbir dayanağı ve imkanı yoktu. Tam olarak sıfırdan başlayan Matthew şimdi ise dört tane elektronik ticaret mağazası işletiyor.

Boş pozisyon için YouTube kanalından reklam yapan Matthew şunları söyledi: ''Benimle çalışacaksınız, dünyayı gezeceksiniz ve dünyanın dört bir yanındaki inanılmaz güzellikleri görme fırsatına sahip olacaksınız.''

Başvuruları Ecom Warrior Academy İnternet sitesinden açan milyoner, adaylardan neden bu pozisyon için uygun olduklarını anlattıkları video çekmelerini istedi.

Gezmeyi sevip de çalışmaktan fırsat bulamayanlardan mısınız? O zaman ne duruyorsunuz? Hadi videonuzu çekip başvurun. Bazıları bu son kısmı okumadan işe koyuldu bile!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
asli.unsal2

Asistan patron gibi yaşayacak ama asıl patron eğlenmeye bakacak

efsaneromeo33

Aynen. Güzel kızlardan seçer. Kızla da eğleni aga.

ahubostanciii

hem yakışıklı hem zengin hayat bazılarına baya iyi torpil geçiyor

despresso

bi de sakalsız görmek lazım.

mustafa-kaya56

masadaki içli köfte mi lan?

yakuza-48

İşleri bozulursa nasıl verecek peki o parayı amk. gavatı?

psyhedelichead

Hııımm ''benimle çalışacaksın, dünyayı gezeceksin ve dünyanın dört bir yanındaki inanılmaz güzellikleri görme fırsatına sahip olacaksın-mış' falan filan arkadaşlar! Zamanı iyi yöneteyim derken kendi zamanından yiyeceksin ama..

Görüş Bildir