Görüş Bildir
Haberler
Rus Olsan İsmin Ne Olurdu?

etiket Rus Olsan İsmin Ne Olurdu?

07.02.2018 - 19:00

İsmin karakterini yansıtır. Bakalım Rus olsaydın ismin ne olacaktı?

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim.

2. Genelde ne tarz müzikler dinlersin?

3. Şimdi de bu minimal dövmelerden en beğendiğini seç bakalım.

4. Hayatta bir insanın başına gelebilcek en kötü şey ne sence?

5. Biraz da güzel şeylerden bahsedelim, bu minnoş oda tasarımlarından hangisi favorin?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Şirinler köyüne bir gidelim. Favori şirinin hangisi?

7. İsminde kaç harf var?

8. Hayatta en çok nefret ettiğin şey hangisi?

9. Telefon ekranın için güzel bir duvar kağıdı seç şimdi de!

10. Peki sigara içiyor musun?

İçeriğin Devamı Aşağıda

11. Son olarak Rusya'nın turistik bölgelerinden en beğendiğin yer hangisi?

Lyubov! (Aşk)

Lyubov! (Aşk)

Verdiğin cevaplara göre senin ismin kesinlikle Lyubov olurdu. Lyubov, aşk ve sevgi anlamına geliyor. Yani tam da senin karakterine uyan bir isim. Çünkü sen de sevginin ve aşkın bu dünyayı güzelleştireceğine inananlardansın. İnsanlara verecek o kadar fazla sevgin var ki. Asla soğuk biri değilsin. Herkese sevgiyle yaklaşıyorsun ve en önemli kısmı da bunu yaparken karşındaki kişinin vasfı ne kim gibi sorulara takılmıyorsun. Gerçekten seni tanımayı isterdik. Artık karşılık beklemeden birilerine sevgi duyan insanlar o kadar az ki. Senin inancına göre insanlara, hayvanlara ve doğaya olan bu sevgi arttıkça biz daha da güzel bir dünyada yaşıyor olacağız. Buna sonuna kadar katılıyoruz. Umarız diğer insanlar da bu görüşü benimser. Buna ihtiyacımız var çünkü. Ayrıca hayatına giren insanlar da senin bu özelliğine bayılıyor. Onlar senin yanında kendilerini hiç hissetmedikleri kadar değerli hissedebiliyorlar. Bu da her insanın arzuladığı bir şeydir ❤

Svetlana! (Işık saçan)

Svetlana! (Işık saçan)

Verdiğin cevaplara göre senin ismin kesinlikle Svetlana olurdu. Svetlana isminin çok güzel bir anlamı var ışık saçan ve parıldayan anlamına geliyor. Tıpkı senin gibi... Sen de girdiğin her ortamda dikkatlerini üzerine çekiyor adeta bir ışık gibi parlıyorsun. İnsanlar seni hayranlıkla izliyorlar.Yaptığın, giydiğin her şey olay oluyor ve dilden dile konuşuluyor. Sen oldukça havalı ve cool bir kadınsın. Bu da doğal olarak herkesin odak noktası yapıyor seni. Arkadaşlarınla bir yere  gittiğinizde mekandakii tüm gözler bir anda sana çevriliyor. Bu yalnızca dış görünüş değil aura ile de alakalı. Sen en kötü(!) halinle bile çok çekicisin. Yani anlayacağın Svetlanacım, etrafı kasıp kavuruyorsun. Ah ah az mı yandılar senin ateşinde...

Son olarak aynı zamanda kariyerinde ve okul hayatında da çok başarılı olduğunu ya da olacağını söyleyebilirim. Zaten senin kötü olduğun ne var ki?

Bolodenka! (Huzur)

Bolodenka! (Huzur)

Verdiğin cevaplara göre senin ismin kesinlikle Bolodenka olurdu. Bolodenka'nın anlamı huzur demek. Çağımızın en büyük eksikliklerinden yani... Bizim sana ve senin gibilere epey ihtiyacımız var. Çünkü bize huzur veren insanları hayatımıza almaya çalışırken hep yanlış kişileri aldık. Gel gelelim sonunda bulduk seni Bolodenka... Sen hayatın boyunca kavga gürültüden hoşlanmayan, insanlarla iyi anlaşmaya çalışan ve onları mutlu edebilmek için uğraşan biri oldun. Bu yönünü de epey takdir ediyoruz doğrusu. Bu kadar çıkarsız ve sevgi dolu olman şu sıralar pek rastladığımız bir şey değil. Etrafındaki insanlar senin yanında resmen huzurla doluyorlar. Bu yüzden de yanından ayrılmak hiç istemiyorlar. Canları ne zaman sıkkın olsa, ya da bir dertleri olsa başlarını yaslayacak bir omuz olmuşsun sen onlara. Umarız hak ettiğin mutluluğu ve huzuru sana da veren birileri olur hayatında :)

Ekaterina! (Saf, naif)

Ekaterina! (Saf, naif)

Verdiğin cevaplara göre senin ismin Ekaterina olurdu. Ekaterina'nın anlamı saf ve naif demektir. İşte sen de tam olarak böyle bir insansın. Safı lütfen kötü bir şeymiş gibi algılama. Saf insanlar hayatımızda neredeyse nesli tükenen insanlar ve bu durum bizleri çok üzüyor. Çünkü saf olman demek; çıkarsız, içten pazarlıklı olmayan, iyilikle kalbi atan insan demek. Yani kısacası sensin... Aynı zamanda da oldukça kırılgan ve naif bir yapın da var. Söylenilen her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyor ve irdeliyorsun. Bu çoğu zaman seni yıpratsa da aslında bunu yapma sebebin naifliğinden ve ince fikirli olmandan. Sen k,mle konuşursan konuş ağzından çıkan her kelimeye çok dikkat ediyorsun çünkü. Hiç kimse kırılmasın, üzülmesin diye kendini üzüyorsun zaten genelde. Tabii ki birçok yönünü takdir ediyoruz ama kendine zarar vermeye kadar ilerletme bu aşırı düşünceli ve naif hallerini. Maalesef her insan senin gibi değil ve zor bir hayat yolculuğunda farklı farklı insanlarla karşılaşıyoruz. Anlayacağın Ekaterinacım, bu saf ve naif hallerini hiç kaybetme ama kendine de çok iyi bak :)

Igor! (Barışçıl)

Igor! (Barışçıl)

Verdiğin cevaplara göre senin ismin Igor olurdu. Igor barış, barış savaşçısı anlamına gelir. Yani tıpkı senin insanları bir arada tutmaya çalışman ve bir problem varsa onu çözmeye çalışman gibi. Sen küslük kavramını sözlükten atmışsın. Genelde etrafındaki insanlarla aran çok iyi. Herkes seni çok seviyor. Bunun en büyük sebebi de babacan tavırların tabii ki. Girdiğin bir ortamda ya da arkadaşların arasında bir problem çıktığında bunu düzeltebilmek için her zaman ilk adımı sen atıyorsun. Çünkü her şeyin konuşarak çözüleceğine inanan birisin. Öyle olmasa da bu problemleri güzelce çözebilmek için epey yöntemin var elinde :) Hani mahallenin abisi olur ya herkesin sözünü dinlediği, ağzından ne çıksa bir hayat tecrübesi olan işte o sensin diyebiliriz. Bu tecrübelerin de sana öğrettiği en önemli şey bu dünyadaki en güzel şeyin sevgi ve barış olduğu. Barış olan her yerde huzur da olur. Bunu en iyi sen biliyorsun ve her zaman bunun için çabalıyorsun. 

Umarız bir gün herkes senin gibi düşünür. Barış bu hayatta sahip olabileceğimiz en kıymetli şey çünkü değil mi?

Aleksei! (Savaşçı)

Aleksei! (Savaşçı)

Verdiğin cevaplara göre senin ismin Aleksei olurdu. Aleksei isminin anlamı savaşçı demektir. Tabii burada savaş kelimesi bizim günlük kullandığımız anlamında değil. Bahsettiğimiz hayat mücadelesi aslında. Sen de bunu en iyi bilenlerdensin. Hayatında çok zorluklar yaşamış ve bunların altından en güçlü şekilde kalkmayı becerebilmişsin. Bu güçlü duruşun etrafındaki insanları oldukça etkilemiş. Çünkü tahmin ettiğimiz kadarıyla girdiğin her ortamda lider olarak görülüyorsun. Kitleleri peşinden sürüklemek senin için çok kolay ve bunun için ek bir çaba da harcamıyorsun. Ağzından çıkan her cümle de daha da bağlıyorsun insanları kendine. Bunun sebebi de söylediğin şeylerin tecrübelerinle bağlantılı olması. Sen hiçbir zaman boş konuşmuyorsun, hep altı dolu lafların var. Altının dolu olmasının sebebi de yaşanmışlıklar...

Biliyoruz ki bu hayat seni epey yordu. Bu zaman zaman canını sıksa da seni şimdiki haline getiren şey olmuş aslında. Yani klişe gibi dursa da acıların seni güçlendirmiş ve savaşçı bir ruha dönüştürmüş...

Mikula! (Zafer)

Mikula! (Zafer)

Verdiğin cevaplara göre senin ismin kesinlikle Mikula olurdu. İsminin gerçekten çok güzel bir anlamı var, zafer... Hayatı hep başarılarla ve mutluluklarla dolu bir insana da bundan daha güzel bir isim verilemezdi herhalde. Tabii ki hayatın dört dörtlük geçmiyor arada herkes gibi problemler yaşıyorsun ama sen bunun sonucunda kendine nasıl faydalar çıkaracağını iyi biliyorsun. Aslında yenilgilerini de uzun vadede zafere dönüştürüyorsun diyebiliriz. Bu da her insanın yapamayacağı bir şey. Çoğu insan, başına kötü bir şey geldikten sonra bunu uzun bir süre atlatamaz ama sen bunun altından nasıl kalkacağını ve bunu nasıl olumluya çevireceğini iyi biliyorsun. Gerçekten hayranı olunacak birisin diyebiliriz. Umarız hayatın boyunca bu şekilde yorulmadan, daha da iyiye gidersin :)

Stanislov! (Görkemli)

Stanislov! (Görkemli)

Verdiğin cevaplara göre senin ismin Stanislov olurdu Stanislov isminin anlamı görkemli ve dik duruşlu demek. Tıpkı senin gibi yani... Hayatında her zaman duruşunla ön plana çıkmışsın. İnsanlar arkandan senin ne kadar güçlü olduğunu ve sağlam bir karaktere sahip olduğunu konuşmuşlar. Gerçi bizim söylememize gerek yok zaten sen bunu sana olan bakışlarından bile hissediyorsun bizce. Senin biraz da lider yapın var. Sağlam bir duruşa sahip olduğun için insanlar senin yanında bir yolda yürümekten çekinmiyorlar aksine fazlaca istiyorlar. Çünkü sen onlara da güç veriyorsun ve onları cesaretlendiriyorsun. Bu yönünü de gerçekten çok takdir ediyoruz. Çünkü cesaret gerektiren bir duruş bu, insanların sorumluluğunu almaktan çekinmiyorsun. 

Sana hayatında başarılar diliyoruz Stanislovcum :)

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
740
389
240
129
57
48
36
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?