Roller Değişti mi? Paris Hilton Platin Saçları ve Yeezy Ürünleriyle Kim Kardashian'a Dönüştü!

-

İnsanlar arasında her zaman bir güç savaşı vardır. Ama bu savaştaki dengelerin de değişme ihtimali her daim bulunur. Özellikle ünlüler dünyasından bahsediyorsak, bu süreç çok daha hızlı olabilir. Kim Kardashian ve Paris Hilton arasında da böyle bir durum yaşandı. Detayları sizler için derledik.

Kaynak: https://www.unilad.co.uk/gossip/paris-hi...

Eskiden Paris Hilton'ın kıyafetlerini ayarlayan, düzenleyen ve temizleyen kadın olarak bilinen Kim Kardashian Yeezy markasının modellerinin teması olarak bir olaya daha imza attı.

Paris Hilton geçtiğimiz yıllarda düşüşe geçerken, Kim Kardashian da günden güne güçleniyor. Roller değişmiş gibi değil mi?

Müzik konusundaki yeteneğinin yanı sıra tasarımcı kimliğiyle de bilinen Kanye West, Yeezy Season 6'in reklamını yapmak için ilginç bir yöntem seçti.

Bildiğiniz üzere önceki tanıtımlarda hep Kim'i görüyorduk. Hepsinde de Kanye'nin tasarımlarının hakkını veriyordu doğrusu. Ama bu sefer Kim'i değil, Kim'e benzeyen başka ünlü isimleri görüyoruz. Aralarında eski patronu Paris de var elbette.

Görüntülerde Paris'in Kim'e olan benzerliği ise gerçekten etkileyici. Hatta ilk görüşte Kim olmadığını anlamak gerçekten zor.

Çekimde yer alan bütün modeller, Kim ile özdeşleşen platin sarısı saçlara sahip. 

Instagram fenomenleri Abigail Ratchford, Kristen Noel Crawley, Sami Miro ve Sierra Skye de Kim Kardashian pozlarına hayat verenler arasında yer alıyor. Kylie Jenner'ın en yakın arkadaşı Jordyn Woods da 'Kim yürürken ve telefonla konuşurken' pozu verdi.

Kim'in klonları ordusuna katılanlar arasında ünlü moda tasarımcıları Shannon ve Shannade kardeşler, makyaj sanatçısı Madeleine Rose, Sarah Snyder, Yovanna Ventura ve Lela Star bulunuyor.

Paris çekimlerden ve Kim'in canlandırmaktan çok keyif aldığını belirtti.

Paris bu konuda ne kadar mutlu olduğunu belirtmesine rağmen, internet dünyası bu ikilinin haline gülmekten kendini alıkoyamadı.

Karşıt düşünceler yer almıyor desek yalan olur elbette. Bazıları da esas patronun her zaman Paris olduğunu, net servetinin Kim'in servetinin iki katı olduğunu söylediler.

Bu kadar ünlünün katıldığı bir tanıtımda yer almayan Diplo da kendine hakim olamadı. O da kendince fotoğraf çekimleri yaparak internet dünyasını daha da canlandırdı. 😂

Çok da başarılı olduğunu söyleyemeyiz ama olsun, sonuçta emek var. 😅

İşler nasıl da bir anda değişiyor, değil mi sevgili okur? 😏

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir