Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Rihanna'nın Anne Hathaway'e Doğum Sonrası Vücuduyla Barışık Hissetmesi İçin Söyledikleri Sizin de Gününüzü Güzelleştirecek!

1.7bPAYLAŞIM

Bu tarz haberler hepimizin gününü güzelleştiriyor. Diply'den derledik, bakalım neler olmuş.

Kaynak: http://diply.com/article/rihanna-anne-ha...

Medyada ünlüleri sürekli izliyoruz, özellikle kadın ünlüleri, ancak çoğunlukla birbirleriyle karşılaştırılıp bu konuda haberlere konuk oluyorlar.

Tam bu yüzden bir ünlünün diğerine bu şekilde yardım etmesi müthiş bir övgüyü hak ediyor.

Yakınlarda 'Ellen'a çıkan Anne Hathaway, 'Ocean's 8' kadrosunun (özellikle Rihanna) nasıl doğum sonrası vücuduyla barışmasına yardımcı olduğunu anlattı.

Bu hikaye o kadar minnoş ki filmi daha çok görmek istiyoruz şimdi.

"Bu meslekte bu kadar uzun süredir çalışıyor olmamın iyi tarafı aktris olarak belli bir dış görünüşe sahip olmak zorunda olmanın verdiği baskıya dayanmayı öğrenmiş olmam." dedi Anne.

"Artık o tarz baskılarla kendimi yiyip bitirmiyorum. Ama oğlumu dünyaya getirdikten sonra kilolar gitmek bilmiyordu ve normalde olduğumdan daha kilolu kaldım."

"İşte filmin setine girdim, biraz kiloluyum ve farkındayım."

"Kot pantolonumla sete gittim, elimden gelenin en iyisini yaptım ve kendimi ne olursa olsun sevmeye devam edeceğim. Sandy Bullock bana baktı ve 'İyi görünüyorsun annecik!' diye bağırdı. Cate Blachett de 'Kotun güzelmiş!' dedi."

"Sonra da Rihanna döndü ve 'Vaay kızım, sende de ne popo var öyle!' dedi. Tabii ki çıldırdım, çok hoşuma gitti." dedi Anne ve hemen yanakları kızardı.

"Ciddi misin?' diye sorunca 'Tabii kızım benim gibi popon var!' cevabını verdi."

"Harika hissetmemi sağladı!" dedi Anne. Ayrıca bu kadar sevecen ve anlayışlı insanlarla çevrili olmaktan müteşekkir olduğunu da belirtti.

Yeriz! 😍

Sosyal medyanın da çok hoşuna gitti bu durum.

"Rihanna sette ilk günlerinde Anne Hathaway'in doğum sonrası poposuna en güzel iltifatı yaptı. Duygusal çöküşün vakti dostlar!"

Ocean's 8'in güçlü ve ilham verici kadrosu kadınların birbirlerini desteklediği sürece dünyayı gerçekten değiştirebileceğimizi kanıtladı!

İşte bu! 😎

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
beyzaledger

anne zaten çok aşırı zayıftın iyi olmuştur az kilo yaramıştır.

corpse-bride

off riri bi tanede sen dogur annem ya bosa gıdecek su melez halın

gzm-ynklr

♥ ♥ ♥ Anne Hathaway yeni filmin çıksın artık da izleyelim

fotografcihanim

vay rihanna elçi ne etkileyici konuşmuş neler yapmış öyle anne gerçekten çook etkilenmiştir hayata bakış açısı değişmiştir evet..

ml13

O vücudun neresiyle barışık olmayacak anlamadım? En fazla 38 bedendir, ne var bunda???

Görüş Bildir