Pozitif Enerjinin Kendisine Verdiği Yetkiye Dayanarak Üzerimize Hayat Dersi Niteliğinde Sözler Fırlatan 20 Takipçimiz

348PAYLAŞIM

Elbet bir gün bitecek bu kara günler... 

O yüzden dobarlanın, bıragmayın gendinizi ey koca yürekli Onedio ailesi!

Twitter'daki takipçilerimize şu an bunu okuyan bir kişinin hayatını değiştireceğini bilseler, ona ne söylemek isteyeceklerini sorduk.

Biliyorsunuz, insan bazen en umutsuz anlarında karşısında hiç tanımadığı bir insan bile olsa iki çift güzel söz, kararsızlığını bitirecek yol gösterici bir temenni duymak istiyor. 

Eğer siz de şu an böyle bir ihtiyaç içindeyseniz, takipçilerimizden gelen yanıtlar belki sizin yüreğinize de birazcık olsa su serper. Herkesle el ele verip evrene pozitif enerji salmaya hazırsanız, sizi o paylaşımları görmek için aşağıya alalım...

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

Eğer sizin de bu satırları okuyan kişiye bir mesajınız varsa aşağıda yorumlar kısmına yazmayı unutmayın!

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
muhalif-kursad-zafer

Pozitif mi enerji?? Herkes yaşam koçu edâsına bürünmüş, öyle ki her tavsiyeyi okudukça bir yaş daha yaşlanmış gibi yorgun hissetmeye başladım..

lvntrdn

Dünyada müslüman, hristiyan, musevi, yahudi, ateist insanlar yoktur, Ya da Türkiyede akpli, chpli, mhp veya hdpli insanlar yoktur. Sadece 2 tür insanlar vardır; iyi insanlar ve kötü insanlar... İnsanlar arasında başka bir fark yoktur... (Benim Adım Khan filminden, Türkiye kısmı hariç)

dazzlak

Ben annemi cok küçük yaşta kaybettim.başıma kötü bir şeyler geldiği zaman kendi kendime güç veren bir cümlem var..." boşver...bu da geçer, sen anneni toprağa vermişsin, annesiz gelmişsin bugünlere bunlar seni yıkamaz...

Gizli Kullanıcı

Para olmadığı için sevdiğimin yanında olamıyorum. Para olmadığı için bu sistem sevmene bile izin vermiyor. Sırf para olmadığı için birinin yanında bile olamıyorsan eğer geriye kalan tüm iyi şeylerin ne anlamı kalır ki? iyi şeylerin var olamadığı engellendigi bir dünya yaşanmaya değer değil.. Şunu yapın bunu yapın diye tavsiye veriyorsunuz para olmadan bir bok olmuyor bu dünyada

arsenic

Maalesef en gerçekçi senin yazdıklarını buldum. Bulmamayı isterdim ama doğruya doğru. Yukarıda yazılan birçok şeyi paran varsa rahatlıkla yaparsın. Para bu dünyada yapmak istediklerinizi yapmanızı sağlayan en önemli güç. Paran varsa sevdiğin insanla huzurlu ve mutlu bir birlikteliğin olur, paran varsa sağlığı satın alamazsın belki ama en iyi hizmeti alırsın, yardım etmek istediklerine yardım edersin, düşün iyi insan olmak bile imkanların el verdiği ölçüde yani paran varsa. Çoluğunu çocuğunu en iyi okullarda okutup en iyi şartlarda yetiştirirsin, beş kuruş kazanıcam diye iki kuruşluk insanlara boyun eğmezsin, sevdiğin işi yaparsın, en iyi yerlerde oturup, en güzel yemekleri yersin, dünyayı gezip, insan tanırsın, paran olduğu için tüm enerjini çalışmaya vermek zorunda kalmazsın, dolayısıyla vaktin olur, daha çok okursun, daha çok kendine ve sevdiklerine vakit ayırırsın, tüm bunları yapabildiğinde de zaten daha mutlu bir birey olursun.

lvntrdn

Senin adına üzüldüm, Parayı araç değil amaç olarak görüyorsun. Sakıp Sabancının bir sözü var a"Türkiyenin en iyi arabalarını üretyorum, Ama oğlum süremiyor. Fabrikalar Yaptım, evler yaptım amma, çocuğumun ayağına bir çift ayakkabı alıp yürütemedim. En büyük zenginlik sağlıktır." Yani senin veya sevdiklerinin o istediğin para ile bile iyileşemeyeceği bir hastalığı olduktan sonra dünyanın en zengin adamı olsan ne olur...

Gizli Kullanıcı

Para olmadığı için sevdiğimin yanında olamıyorum diyorum bu cümlede amaç sonuç ilişkisi varsa söyleyin de bilelim. Kira elektirik su ödeyecek eşya alacak para yok. Her şeyden önemlisi iş yok. Ne para istemesi?

mcmenimin

Tek dikkate aldığım ve çok haklı olan öneri #16 . Saygılar

Görüş Bildir