PMS Döneminde Yaşadıkları En Acayip Olayları Anlatırken Erkeklerde Şok Etkisi Yaratan Kadın Takipçilerimiz

207PAYLAŞIM

Ahh neler yaşamışlar neler... 😂

Twitter ve dio'daki çok sevgili kadın takipçilerimize;

diye sorduk!

1. Onlar da adet öncesi dönemde yaşadıkları en acayip anılarını bizlerle paylaştılar;

twitter.com

2. 

twitter.com

3. 

twitter.com

4. 

twitter.com

5. 

twitter.com

6. 

twitter.com

7. 

twitter.com

8. 

twitter.com

9. 

twitter.com

10. 

twitter.com

11. 

twitter.com

12. 

13. 

twitter.com

14. 

twitter.com

15. 

twitter.com

16. 

twitter.com

17. 

twitter.com

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Yoni egg (yeşim yumurtası) denilen ve tampon gibi kullanılan doğal taşlar vücudun bütün sinir hücrelerinin birleştiği bu yeri topraklayarak PMS'i en fazla 3 ay içinde geçirirler. Bedenine yabancı büyütülen kızlar karın bölgelerinde toksik bir enerji depolar. Ve toplumda erkeklerin toksik olmaları ve bu enerjiyi kadının rahmine bırakmaları PMS'i kuvvetlendirir. Enerjiyi atamayan beden ağlayarak veya sinir boşalması ile yapmaya çalışır. Yumurta dölleneceği zaman 'çekici' salgılar üretilir ve bu salgılarda elektromanyetik bir çekim alanı vardır. Sperm kuyruğunu bıraktığı zaman bu mıknatıs çekimi sayesinde yumurtanın içine girer. Manyetik alan DNA kodunu alayım derken erkeğin toksik enerjisini de çeker ve demirler. Dikkat ederseniz evlendikten sonra daha fazlalaşır PMS.

Gizli Kullanıcı

Siyah turmalin olanı kullanırsanız menopoz gerilimini bile alır. Kaplan gözü olanı kullanırsanız onun da temizleyici enerjisi çok şiddetli ve hızlıdır. Rose quartz olanı kullanırsanız içinizdeki toksik enerjiyi sevgiye dönüştürür. Mavi akik olanı dileklerinizi yüzeye çıkarır ve gerçekleştirir. Kırmızı renkteki doğal taşlar yaşam enerjinizi kuvvetlendirir ve karın bölgesine çok yakın olan en alttaki 3 çakrayı temizleyerek harekete geçirir. gibi. Özellikle birleşmeden sonra kullanırsanız arındırıcı olur.

Gizli Kullanıcı

Yoni egg içinizdeyken kegel yaparsanız idrar kaçırma problemi çözülür. Vajinal kaslar sıkılaşır. Uyku düzenine yardımcı olur. Sakinleştirir. Kullandıktan sonra sabunla temizlemeli, su, güneş ışığı veya toprak ile şarj etmelisiniz. Vajinal daralma için kullanmak isteyenler her gün 20 dakika kegel yapabilirler, en başta taşı hissetmeyebilirsiniz. Sıktıkça taşı hissetmeye başladıysanız vajinal kaslar gelişmiş ve daralma sağlanmıştır. İlişki sırasında sıkıp bırakarak eşinizi şaşırtabilirsiniz ;) Enerjinin fazlası gittiği için adet düzeni de normale girebilir. Taşlar her zaman hijyenik ve saygı ile saklanmalıdır. Adet döneminde kullanılması veya rahim ağzı yarası bulunanlarda toksik şok sendromu yapabilir, dikkat edin. Ara sıra kuku probiyotiği kullanmayı unutmayın :D

dgysss

Aslanın antilop yediği belgeseli izleyip işyerinin ortasında hüngür ağlamıştım, iş arkadaşlarım birisi öldü sanıp beni sakinleştirmeye çalıştı.

hi

youtubedan video izliyordum önerdikleri eşyalar çok pahalıydı ben niye fakirim diye ağlamıştım 😐

joliie

Evlendikten birkaç ay sonra falandı.Gece regl ağrısından uyuyamıyordum.Eşim ise horul horul uyuyordu.Ben uyuyamıyorum şunun haline bak o niye uyuyor diye sinirlenmiştim.Sonra da benim burada ne işim var zaten diye ağlamıştım 🤣🤣

solucanligubre

Elektrik supurgesiyle olumune kavga edip agladim.......

Görüş Bildir