Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Peker ve Livaneli'nin İddialarından Sonra Deniz Baykal'ın CHP'den İhraç Edilmemesine Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor

618PAYLAŞIM

Sedat Peker'in ve Zülfü Livaneli'nin ortaya attığı iddialardan sonra, Deniz Baykal'ın CHP'den ihraç edilmesi yönündeki tepkiler çığ gibi büyümeye devam ediyor...

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in gündeme getirdiği iddialar ortalığı karıştıracak cinsten.

Peker’in ortağa attığı iddialardan biri de Deniz Baykal-Korkmaz Karaca ilişkisine dair detaylardı. Hatta bu iddialardan sonra, 2007 yılındaki yazısı yeniden gündeme gelen Zülfü Livaneli, yine çok konuşulacak sözler sarf etti.

Livaneli, 14 yıl önce Hürriyet'te "Beylerbeyi'nde gizli anlaşma" başlığıyla yayımladığı yazısında Baykal'ın Erdoğan'la gizlice buluşup anlaşma yaptığını iddia etmiş ve Baykal'a ağır eleştiriler yöneltmişti.

Livaneli, röportajın bir bölümündeki "Ecevit, Baykal gibi isimler olmasa, solun kaderi değişir miydi?" sorusuna şu yanıtı verdi:

"Ecevit de, Baykal da partilerinin başına solcular belediyelerde, hükümette iktidar olamasın diye getirildiler. Solun başını bağlayan, yolunu şaşırtan insanlar bunlar. Ecevit, Fethullah Gülen teşkilatıyla yan yana geldi, onlara kontenjan verdi, her türlü olanağı sundu. Cemaati devlete ilk yerleştiren Tayyip Erdoğan değil, Bülent Ecevit’tir. Uzun lafın kısası, Ecevit, Baykal gibi insanlar sol filan değil, soldan hoşlanmayan, tipik Türk milliyetçileridir."

1. Livaneli'nin bu iddialarından sonra, Deniz Baykal'ın CHP'den ihraç edilmesi yönündeki tepkiler çığ gibi büyümeye başladı:

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kalemine

nasıl bir ülke burası yok mu bir yiğit topununu kökünü kazıyacak ya. bunları görünce akpye oy verene neden verdin akpyi görünce chpye oy verene neden verdin diyemiyorum. vay babasının kemiğine biz kime oy vercez lann!

kenodeno

olanı boşverin.. olan oldu.. şimdi biz ne yapacağız? dersimizi aldık diyelim,var mı çözümü olan?

anticehape

Lağım çukuru bile Dinsiz cehapeden daha temizdir.

klemenjero

aktrollere kemik çıktı saldırdılar hemen birbirlerini parçalayacakalr.

bernardo12

sol, sağ aptal işidir. Fikrin varsa söylersin. İnsanlar kendi kendilerini kavramlar üretiyorlar. O ürettiği kavramlara da işlerine gelen her şeyi ekliyorlar.

Görüş Bildir