Pehlivan Gibi Güçlü Kadınların Aşk İlişkilerinde Yaptığı Yanlışlar ve Prenses Olma Yöntemleri

9bPAYLAŞIM

Aha buraya yazıyorum, güçlü bir kadın olarak bugünden tezi yok hepsini teker teker uygulayacağım yemin ederim!

Bütün olay Tanrı Şiva isimli kullanıcının şu tweet'inin ardından gelişti.

Yetmedi, arkasından şöyle de bir çıkış geldi. Tweet o kadar çok etkileşim aldı ki, bu içeriği yapmak mecburi oldu artık.

Tanrı Şiva

Bu arada flamingoya binmekten kasıt da şu oluyor. Burada dertsiz, tasasız yaşayan, Instagram pozları için ömrünü vermiş ve gerçek hayatta neredeyse hiç cefa çekmeyen insanlardan bahsediliyor. Kimse kızmasın, kimse darılmasın. Biz şimdi kadınlar olarak kendi kendimize laf sokacağız. Çünkü bir yerlerde bir yanlış var!

1. Mesela bu erkekler hasta oluyor ya, biz de anaları gibi sırtlarına havluyu dayayıp burunlarından C vitamini sokuyoruz ya. Heh işte bu YANLIŞ. DOĞRUSU: "Bi doktora git istersen"

Çünkü sonradan şöyle oluyo: "Sen çok iyi bi insansın, çok da iyi anne olursun eminim ama ben şu an böyle bir şey düşünmüyorum"

2. Ya da bir yerde buluşulacak ve erkek bireyin arabası var diyelim. "Ben sana uygun bir yere gelirim" YANLIŞ bakın yapmayın bunu. DOĞRUSU: "Akşam 8 gibi gel beni evden al"

Çünkü sonradan şöyle oluyo: "O kendi başına gelir ya, halleder"

3. Çok canınız sıkkın, cümle alem üstünüze geliyor, bokunuzda boğuluyorsunuz diyelim. Telefonla konuşuyorsunuz beyefendiyle, "Yok ya bi şeyim yok seni de kendi dertlerimle boğmak istemiyorum. Eee senin işler n'oldu?" YANLIŞ. DOĞRUSU: "Acildeyim şu an" yazan serumlu kol fotoğrafı mesajı

Çünkü sonra şöyle oluyo: "E sen bi şeyim yok dedin"

4. Yemeğe gittiniz mesela, tek derdiniz birlikte vakit geçirmek olduğu için mekan seçmiyorsunuz. "Benim için fark etmez ya her yer olur" YANLIŞ. DOĞRUSU: "Soğutulmuş roze şarap olan bi yere gidelim"

Çünkü sonra şöyle oluyo: "Ya o her şeyi yiyo zaten, sorun yapmaz"

5. "Senin şu arkadaşın şöyle, bu arkadaşın böyle. Hiç sevmiyorum o tipleri" diyor ya, siz de "Tamam o zaman görüşmem hayatım, yeter ki tadımız kaçmasın" diyorsunuz ya, YANLIŞ. DOĞRUSU: "Onlarla buluşacağım zaman sen gelmezsin madem"

Çünkü sonra şöyle oluyo: "Beni çok daraltıyosun ya, yapışık ikiz gibi olduk iyice"

6. Göz ardı etmek istediğiniz bir takım manyaklıları var diyelim. "Olsun, ben seni öyle kabul ettim" YANLIŞ. DOĞRUSU: "Sende biraz manyaklık var galiba"

Çünkü sonra şöyle oluyo: "O beni böyle seviyo, yapabileceğim bi şey yok"

7. Eski ilişkisinden sürekli bahsediyor diyelim. Her konuyu bir şekilde bağlıyor önceki sevgilisine ya da karısına "Benden önce olmuş bitmiş, beni ilgilendirmez" demeniz YANLIŞ. DOĞRUSU: "Eee yeter artık be sürekli Merve Merve, kes artık"

Çünkü sonra şöyle oluyo: "O böyle şeylerden hiç rahatsız olmaz ki, anlayışlı bi kızdır"

8. "Fark etmez", "Sen nasıl dersen öyle yapalım", "Ben hallederim ya", "Yok yok iyiyim" gibi şeylerin hepsi YANLIŞ. DOĞRUSU "İstiyorum"

Çünkü sonra şöyle oluyo: "Sen önceden böyle değildin yalnız, çok değiştin"

Tamam güçlüyüz de güçlü kadınız diye bu kadar da kendimizi üzdürmenin alemi yok. Bakın biz artık Selvi Boylum Al Yazmalım'daki Asya olmayacaz hanımlar.

Biz artık Devlerin Aşkı'nda "Benim de gözüm artık açıldı, her yanıma kısmet saçıldı" diye dans eden Türkan olacaz. Hak ediyoruz, yemin ederim hak ediyoruz! Yeter be, bu da can!

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ordekkac

İçerik bir kenara da Havaalanından birinin alması çok güzel bir şey. Üniversitesi den memlekete geldiğimde arkadaşlarım aldılar bir ara. Tabii o an uykusuzluk falan da var diye teşekkür bile edememişim. Burada edeyim bari. Teşekkürler canım arkadaşlarım <333333333. Sizi aşırı çok seviyorum. İnşallah hep böyle güzel bir arkadaşlığımız olur.

l

doğrusunu yapan kızlar daha kolay veriyor. sizde verecekseniz sıkıntı yok evden de alırız işten de ;)

ismail-emrah-arisoy

bu kadınlar nerede ya? ben hep "doğrusu" kadınlarını gördüm hep... ha o "doğrusu" kadınları da çok seri sepetlenir. net!

zeynep-yilmaz25

Of tespit gibi tespit! Yürüyün kızlar bu gazla neler yapmayız biz!

pofudukpofyumak

İçerik Firdens Yöreoğlu klasiği gibi :)

ordekkac

Lzjsksjs tespit gibi tespit

Görüş Bildir