PDF to Word! PDF Dosyasını Word'e Çevirmek İçin 14 Harika PDF Dönüştürücü

-

PDF to Word. yani PDF dosyasını Word formatına çevirmek. İş hayatımız içerisinde özellikle masabaşı işlerde çalışanlar, bilgisayar ve dökümanlarla sürekli işi olanlar için PDF'yi Word'e çevirmek için kullanabileceğiniz en iyi 15 pdf dönüştürücü aracı sizler için bir araya getirdim. 

İnternet dünyasında PDF to Word olarak aranan bu araçların içinde Türkçe olanlar da var. Bu PDF dönüştürme araçlarını kullanarak .pdf uzantılı dosyalarınızı .doc ve .docx formatına çevirebilirsiniz. 

Haydi gelin hep birlikte inceleyelim.

Small PDF (Türkçe)

PDF to Doc (Türkçe)

Bu ücretsiz online PDF DOC dönüştürücü diğer birçok uygulamadan daha iyi bir kaliteyi garantileyerek bir PDF dosyasını, düzenlenebilir Microsoft Word DOC formatına çevirir.

PDFCandy (Türkçe)

Bu PDF çeviriciyle PDF dosyalarını Word belgelerine sadece iki mouse tıklamasıyla çevirebilirsiniz. Sürükleyip bırakarak yada “Dosya ekle” tuşuna tıklayarak DOC formatına dönüştürmek istediğiniz PDF belgesini ekleyin ve oluşturulduğunda DOC dosyasını indirin.

FreePDFConvert (Türkçe)

PDF dosyaları Microsoft Word'e dönüştürün. Dosya seç... tuşunu kullanarak bilgisayarınızda PDF belgenin yerini bulun ve Dönüştür tuşunu tıklayın.

PDFtoDoc (Türkçe)

PDF'leri düzenlenebilir Word dosyalarına çevirin. Bilgisayardan, Google Drive'dan, Dropbox'dan veya bir bağlantıdan veya dosyayı sayfanın üzerine sürükleyerek PDF dosyanızı seçin ve dosyanın dönüşmesini bekleyin.

JinaPDF (Türkçe)

En sonunda PDF dosyanızın Word dosyası halindeki bir sürümünü kullanabileceksiniz!

PDF.io (Türkçe)

PDF dosyalarını Word'e dönüştürün (doc, docx) ve düzenlenebilir hale getirin

Nitro PDF to Word

I Love PDF

Simply PDF

PDF Online

Foxit PDF

PDF Pro

Zamzar

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir