Oynadıkları Efsane Olmuş Film Setlerinden Ünlü Eşyaları Utanmadan Çalmış 13 Oyuncu

20PAYLAŞIM

Milyon dolarları olduğuna bakmayın! Hollywood'un ünlü oyuncuları da bulundukları setin büyüsüne kapılıp ya da bir dekoru çok sevip kimseye çaktırmadan evine götürebiliyor. Biz otellerden şampuan çalarken milyon dolarlık oyuncular setlerden neler götürmüş The Chive'dan derledik.

Kaynak: http://thechive.com/2018/08/27/actors-wh...

1. Simon Pegg, Stark Trek Bilinmeze Doğru setinin ödüllü Starfleet rozetini artık evinde tutuyor.

BANG Showbiz'e verdiği röportajda şunları söylemişti;

"İlk filmde, her gün setin sonunda rozetlerimiz teslim ederdik, bende bir de Starfleet yüzüğü vardı. Bu filmde, rozeti çaldım. Karavanıma gittiğimde hala kostümün üstündeydi ve öyle güzel bir pirinç ki... Çantama koydum."

2. Robert Downey Jr. son Yenilmezler filmindeki 10 metrelik dekor parçasını ofisine getirtmiş!

BBC ile yaptığı röportajda şunları diyor;

“Son yenilmezler filminde şöyle 10 metrelik bir A harfi dekoru var, bir yandan ona bakıyorum ve çekimler için İngiltere'deyiz. Dedim ki 'Bunu Venedik'teki ofisime koymam lazım. İki hafta sonra kapıda bir teslimat vardı. 'İstediğiniz A harfi geldi,' dedi. Getirdiklerine çok şaşırdım."

3. Chris Pratt'in Galaksinin Koruyucuları'nda giydiği kırmızı Star-Lord ceketi şimdi giysi dolabında duruyor.

4. Ian McKellen'in Yüzüklerin Efendisi'ndeki kostümünü, ayrıca Hobit deliğine açılan kapının anahtarını, sette bulunan birtakım çatal bıçakları da evine götürdüğünü herkes biliyor.

5. Mark Wahlberg, Ateşli Geceler'de kullandığı takma penisi çok istemiş ve almış.

“Masamda çekmecemde dururdu, gelen arkadaşlarımın yüzüne yüzüne vururdum onunla. Filmlerden pek birşey almam genellikle ama bunda çok kişisel özel bir durum vardı gibi... Bence kimse pek ilgilenmez ama belki bir gün bir açık arttırma ile falan satabilirim."

6. Dakota Johnson, Grinin Elli Tonu'nun setinde kullandığı iç çamaşırlarını çok rahatlar diye üzerinden çıkarmadan eve gitmiş.

"Evde bir de püsküllü kırbaç var, garajda tozlanmış duruyor."

7. Thor'un orijinal çekici 50.000 dolara satıldı fakat Chris Hemsworth'te birden fazla replikası bulunuyor.

Jimmy Kimmel Live şovda şöyle anlattı;

“Bende 5 tane var. Biri tuvalette duruyor. Klozetin tam yanında, bir yardıma ihtiyacınız falan olursa diye. Çoğu insan sırf orada çekiç var diye tuvalette uzun kalıyor. Oldukça ağır da... Oğullarımdan biri çekici biraz yerinden kaldırabiliyor, 'Baba bak ben de kaldırabiliyorum' diyor ama hemen düşürüyor. Üzerinde birkaç oyuk ve çizik oldu."

8. Daniel Radcliffe oynadığı her Harry Potter filminden bir gözlük edinmiş.

"İlk filmdeki gözlükler artık oldukça küçük geliyor ama çok da tatlılar. Hiçbirinde de herhangi bir numara yok. Aslında filmde kullanılanlarda, yansıma yapmasın diye cam bile yoktu."

9. Emma Watson da Harry Potter filminden eşya yürütenlerden... Çekimler sırasında bir pelerin, büyü asası, zaman döndürücü Emma ile birlikte evine gitti.

10. Jennifer Lawrence'in Açlık Oyunları'nda canlandırdığı Katniss karakterinin deri ceketi ve botları da oyuncunun evinde toz içinde duruyormuş.

11. James Caan, Ölüm Kitabı'nın beyazperde uyarlamasındaki Royal 10 marka daktiloyu çaktırmadan eve götürmüş.

12. Gabrielle Union, 2000 yılının en zorlu ponpon kız hikayesi Gençlik Ateşi'ndeki East Compton Clovers formasını dolabın saklıyor.

13. Sean Astin 1985 yılında oynadığı Define Adası'ndaki haritayı ve daha başka birçok eşyayı evinde bir yerlerde saklıyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nazaruzgar

Azıcık Türk kaçmış içlerine 🤣

kare-as

Rol arkadaşını araklayıp eve götürenlere ne demeli? Editör ilgilen lütfen...

blizzard

Minareyi çalan kılıfını hazırlar. Bkz: Robert Downey Jr.

olta-balikcisi

Çokta çalma gibi değilde daha ziyade hatıra alma gözüyle bakarsak aslında :Pp

lbr

Çalıntıya mı giyor şimdi bunlar ? ah editör şaka gibisin :)

Görüş Bildir