Otomobil Tutkunları Buraya: Küçük ve Hesaplı Detaylarla Aracınıza Hava Katmak İstemez misiniz?

-

Araç modifiyeleri çağımızdan iyice çığırından çıkmış durumda, hem illegal, hem de pahalı pek çok ilave özellik araçlara ekleniyor. Ancak hem yasal hem abartısız hem de hesaplı şekilde aracınızı daha havalı ve yakışıklı bir hale getirmek elinizde! Küçük dokunuşlarla arabanıza uygun bütçeli modifiye yöntemleri arıyorsanız buyurun içeriğe!

Cam rüzgarlığı

Hem işlevsel hem de oldukça şık duran bu ürün, içeriğe rüzgarın girmesini önlerken araca sportif bir görünüm kazandırıyor.

Jant kapaklarını değiştirmek

Otomobillerin fabrika çıkışı jant kapakları genelde 'sıkıcı' olabiliyor, buna karşın hoşunuza gidecek sportif bir modelle değiştirmek arabanıza bambaşka bir hava katabilir. Üstelik maliyeti de oldukça düşük!

Vites topuzu değişimi

Yine fabrika çıkışı olarak standart gelen vites topuzu ve kılıfını basitçe değiştirebilirsiniz, ister sportif isterse daha tatlı şekilde!

Cam filmi

Cam filmi konusunda belirlenen sınırı geçmemeniz gerektiği konusunda baştan uyaralım, içerinin gözükmesi şart! Legal sınırlarını danışarak almayı ihmal etmeyin. Camın toplam ışık geçirgenliğinin en az yüzde 70 olması şartıyla cam film uygulanabilir.

Tatlı bir spoiler

Spoiler elbette her arabaya yakışan bir eklenti değil ancak özellikle şekildeki gibi hatchback araçlara güzellik katıyor.

Tavan led ışıkları

Özellikle SUV tipi araçlara yakışsa da bazı arabalarda oldukça güzel duruyor!

Şerit sticker

Aracınıza sportif bir görünüm katmak istiyorsanız en basit yollarından birisi de bu!

Arka sis farı kapağı

Parlaklığı kendiliğinden ayarlı olarak gelen bu arka sis farlar, çeşitli şekillerde bulunabiliyor ve oldukça havalı bir görüntü katıyor!

Kapı eşiği

Kapı eşiği için yapıştırılabilen ve oldukça güzel duran şeritler var, görseldeki gibi havalı bir görünüm ortaya çıkarıyor!

Kapı eşiği aydınlatması

Artık bazı araçlarda standart olarak gelen bu özellik, geceleri kapı eşiğini görmekte zorlananlar için oldukça faydalı!

Gündüz farları

Bildiğiniz gibi arabalarda gece-gündüz demeden farları kullanmak oldukça faydalı. Gündüz farları da hem dikkat çekici, hem de yakışıklı bir detay.

Ön koruma barı

Yine SUV araçlara fazlasıyla yakışan bu barlar, karizmatik bir görünüm oluşturuyor. Ayrıca günümüzde hatchback araçlar için de uygulanıyor ve başarılı bir sonuç veriyor.

Sezon Başladı! Peki İkinci El Araba Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler Neler? - onedio.com
Sezon Başladı! Peki İkinci El Araba Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler Neler? - onedio.com
Acemi Şoförler Buraya! Trafiğe Çıkarken Dikkat Etmeniz Gereken Altın Değerinde İpuçları - onedio.com
Acemi Şoförler Buraya! Trafiğe Çıkarken Dikkat Etmeniz Gereken Altın Değerinde İpuçları - onedio.com

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tolga-aydin12

"sürüş emniyetini arttırayım","hem kendim için hem diğer insanlar ve canlılar için can güvenliğini arttırayım" demek yok, hep şekil, hep şemal...bu görüntü hastalığı bitsin artık.

Görüş Bildir