Görüş Bildir
Haberler
Onlar Erdi Muradına... Düğünde Geline 2,5 Kilo Altın, Damada 2.2 Milyon Lira Takıldı

etiket Onlar Erdi Muradına... Düğünde Geline 2,5 Kilo Altın, Damada 2.2 Milyon Lira Takıldı

Batuhan
24.05.2022 - 09:25

Hakkari'de iş insanı Aydın Çiftçi’nin avukat oğlu Cengiz Çiftçi ile öğretmen Tuba Egin dünya evine girdi. Binlerce davetlinin katıldığı düğünde gelin Tuba Egin’e yaklaşık 2,5 kilo altın takıldı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Hakkarili çinko madeni işletmecisi Aydın Çiftçi’nin avukat oğlu Cengiz Çiftçi ile 4 yıl önce tanıştığı Diyarbakırlı öğretmen Tube Egin hayatını birleştirdi. Çift için Hakkari’nin Üzümcü köyü Derav Mahallesi’ndeki evlerinin önünde düğün yapıldı. Çok sayıda davetlinin katıldığı düğünde, Türkçe ve Kürtçe şarkılar eşliğinde halaylar çekildi.

"Çok mutluyuz"

"Çok mutluyuz"

Düğünde davetliler gelin ve damada takı takmak için adeta yarıştı. Geline yaklaşık 2,5 kilo altın takılırken, damat için de dolar ve TL olarak 2 milyon 200 bin TL toplandı.

Damadın babası Aydın Çiftçi, mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan yakınları ve arkadaşlarına teşekkür ederek, 'Türkiye’nin birçok yerinden, hatta yurt dışından konuklarımız burada. Çiftimizin 4 yıl önce Diyarbakır’da başlayan arkadaşlıkları düğünle sonuçlandı. Çok mutluyuz. Burada hoşgörü ortamı oluştu. Farklı kesimlerden vatandaşlar bir arada olmak bizim için ayrıca mutluluk verici' dedi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
66
29
24
18
7
6
4
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
rcpbyrm

damat düğünde mi , mahalle kavgasında mı ? insan bir gülmez mi kardeşim?

mario_zcom

UYUŞTURUCU KAÇAKÇILIĞINDAN KAZANILAN PARALAR BU ŞEKİLDE AKLANIYOR PARALARLA TAKILAR YAPILIYOR DAĞITILIYOR ONA BUNA İŞTE ALINAN ALTINLAR GELİNE DAMADA TAKILI... Devamını Gör

Pınar Yalçın

Uyuşturucu değil, salllama. Ama kaçakçılık. Kızda zorla evlendirilmemiş. Kendi içlerinden gelin alırlar normalde bu çift tanışarak evlenmiş.

Trabzonnn

Suratlara bakınca sanki zorla evleniyorlar gibi bir ifadeleri var. Ayrıca Hakkarili nereden buluyor bu kadar altını parayı yok sanayi olsa anlayacağım da o d... Devamını Gör

mario_zcom

1 KİLO TOZ BİR OTOBOS ;) KIZIDA SİLAH ZORU İLE ALMIŞLARDIR.