Onedio Üfürük Ekibi İş Başında! Üzerinde Cin Musallatı Olup Olmadığını Söylüyoruz!

-

Hoş geldin!

Gece olmuş, hava kararmış... Neden çözdükten sonra tuvalete gitmekten bile korkacağın bir test çözmeyesin ki?

Haydi bakalım, üzerinde cin musallatı var mı, yok mu söylüyoruz!

1. Öncelikle ruhun diğer alemlerdeyken, bedeninin ne durumda olduğuna bakalım... Uykun nasıldır?

Çok hafiftir, çıt sesine uyanırım.
Kolay kolay uyanmam ama vaktinde uyanmakta da zorlanmam.
Top patlasa duymam!
Uyku sorunlarım var, bazen uyurgezerlik bile yapıyorum.

2. Peki... O alemlerde başına gelebilecek en kötü şeyi sorsak? Bir kabus teması seç!

Bir yere sıkışmak
Düşmek
Boğulmak
Korkunç hayvanlar
Kaybolmak
Delirmek

3. Bedeninin en zayıf yeri neresi? Hangi bölgenden şikayetlerin var?

Çok sık başım ağrır.
Midem, bağırsaklarım konusunda sıkıntılarım var.
Eklem ve kemik ağrıları yaşıyorum.
Nefesimde sıkıntı var.

4. Biraz da bilinçaltına inelim... Bir mürekkep deseni seç bakalım!

5. Arkandalar! Nereye saklanacaksın? Hangi yoldan kaçacaksın! Çabuk seç!

6. Bu saklandığın yerde bir hayvan daha var... Hangi hayvan o?

Baykuş
Kedi
Köpek
Fare
Yılan
Ayı

7. Peki bu hayvan sana zarar vermek mi istiyor? Yoksa o da senin gibi korkmuş durumda mı?

Zarar verecek! Kaç kaç kaç!
Hayır, o da korkmuş ve saklanıyor sadece.
Bilmiyorum!

8. Son olarak da... Sence bu tarz "doğaüstü" varlıklar ve durumlar gerçekten var mı yoksa sadece zihnimizin birer oyunundan ibaret mi?

Hayır, yok.
Kesinlikle var!
Bilemeyiz.

Sana aşık olan bir cin musallat olmuş!

Çok hoş birisin; incesin, naziksin... Yaşam enerjin çok yüksek ve bu enerjiyi farklı alemlerden bile hissedebilen bir varlık sana aşık olmuş! Kendini fark ettirene kadar da vaz geçmeyecek! Bir hocaya görünsen, kendini bir okutup üfletsen iyi olur. Zira bu varlığın seni kimselerle paylaşmaya niyeti yok. Kısmetsizliğinin sebebi de bu!

Sana yapılan bir büyüden dolayı bir cin musallat olmuş!

Çok zeki, düzgün karakterli ve başarılı olma potansiyeli olan bir insansın. Zamanında fazlaca kıskançlık çekmişsin. Sana haset eden biri büyü yolu ile sana bir varlık musallat etmiş. Bu varlıktan kurtulmalı ve zincirlerini kırıp hayatını yaşamalısın. Kış kış cinler kış kış! Yallah cinler yallah!

Sana musallat olmuşlar fakat henüz farkında değilsin!

İzleniyorsun! Seni takip ediyorlar... Fakat hayat enerjin ve iraden o kadar kuvvetli ki sen onlara geçit vermiyorsun. Lakin en zayıf anını kolladıklarını da bilmelisin. Seni mutsuz olduğun bir anda ele geçirmeye çalışacaklar. Bundan korunmanın yollarını bizce şimdiden ara...

Arkanda!

Seni gözlerine kestirmişler; musallat yakındır!

Geliyorlar... Çevrende sen uyurken dönüp duruyorlar. Çok az zaman kaldı... Şimdilik gülüp eğleniyorsun ve bu onları daha da çok kızdırıyor. Korunma yolları bulmalısın!

Hemen arkandalar şu an!

Sende musallat yok!

Sen kendin cin olmuşsun çoktan... Sende tık yok! Merak etme! Maddi dünyaya ve mantığa fazlasıyla bağlısın. Gerçi hep "mantıklı" tiplerin başına gelir böyle şeyler ama neyse... Şimdilik sende bir musallat durumu yok.

Ama sadece şimdilik!

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mukerem-gedik

Çok hoş birisin; incesin, naziksin... Yaşam enerjin çok yüksek ve bu enerjiyi farklı alemlerden bile hissedebilen bir varlık sana aşık olmuş! Kendini fark ettirene kadar da vaz geçmeyecek! Bir hocaya görünsen, kendini bir okutup üfletsen iyi olur. Zira bu varlığın seni kimselerle paylaşmaya niyeti yok. Kısmetsizliğinin sebebi de bu!

hasan-yilmaz52

Sana yapılan bir büyüden dolayı bir cin musallat olmuş!Çok zeki, düzgün karakterli ve başarılı olma potansiyeli olan bir insansın. Zamanında fazlaca kıskançlık çekmişsin. Sana haset eden biri büyü yolu ile sana bir varlık musallat etmiş. Bu varlıktan kurtulmalı ve zincirlerini kırıp hayatını yaşamalısın. Kış kış cinler kış kış! Yallah cinler yallah!

recepmehmet-dogan

sana aşık olan bir cin musallat olmuş: Çok hoş birisin; incesin, naziksin... Yaşam enerjin çok yüksek ve bu enerjiyi farklı alemlerden bile hissedebilen bir varlık sana aşık olmuş! Kendini fark ettirene kadar da vaz geçmeyecek! Bir hocaya görünsen, kendini bir okutup üfletsen iyi olur. Zira bu varlığın seni kimselerle paylaşmaya niyeti yok. Kısmetsizliğinin sebebi de bu!

xkivircik

Sana musallat olmuşlar fakat henüz farkında değilsin! İzleniyorsun! Seni takip ediyorlar... Fakat hayat enerjin ve iraden o kadar kuvvetli ki sen onlara geçit vermiyorsun. Lakin en zayıf anını kolladıklarını da bilmelisin. Seni mutsuz olduğun bir anda ele geçirmeye çalışacaklar. Bundan korunmanın yollarını bizce şimdiden ara... Arkanda! ÖDÜM BOKUMA KARIŞTI AMK NABIOSUN GÖT ŞQWDOPCĞXLWÖSDOPXOĞWEKL

abdullah-calar

Sana musallat olmuşlar fakat henüz farkında değilsin! İzleniyorsun! Seni takip ediyorlar... Fakat hayat enerjin ve iraden o kadar kuvvetli ki sen onlara geçit vermiyorsun. Lakin en zayıf anını kolladıklarını da bilmelisin. Seni mutsuz olduğun bir anda ele geçirmeye çalışacaklar. Bundan korunmanın yollarını bizce şimdiden ara... Arkanda!

Başlıklar

onedio
Görüş Bildir