Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Onedio'da Haber Yayınladıktan Sonra Yaşanılanlar

Anasayfa > Goygoy

1.

1.

Yav o kadar okuyoruz bir de biz haber yayınlayalım bakalım nasıl oluyor , diye başlarsın haber paylaşmaya!

2.

2.

Paylaşım yapıldıktan bir süre sonra editör arkadaşların onayından geçmesi beklenir, süresi belli olmasada çok kısa sürmez ama o kırmızı ışık eninde sonunda yanar.Sevinirsin onaylandığını zannedersin ama özel mesaj kutusu da yanıyordur o sırada.

3.

3.

Bir bakmışsın, senin paylaştığın daha önce paylaşılmış ya da kurallara uymadığı için yayına alınmamış.Haberinin sadece kendine gözükmesi bir küfür , hakaret gibi gelir sana. Üzülürsün,neyse dersin artık başka bir paylaşımda bulunurum.

4.

4.

Başka bir paylaşımda bulunduktan sonra bir bakarsın haberin onaylanmış , sevinirsin.Başardım, dersin!

5.

5.

Acaba haberim okunur mu yaa, benim haberimi kim okur yahu , diye düşünürsun. Bir an hevesin gider n'olamaz, dersin!

6.

6.

Sonra bir bakarsın çok ilgi çeken bir şey paylaştıysan eğer editör sadece kategori gösteriminden alır anasayfadaki haber bölümüne koyar. Artık bütün onedio okurları sizin haberinizi okur duruma gelir.

7.

7.

Acaba kaç kişi paylaştı , kaç kişi okudu, diye haber sayfanı yoklarsın. O da ne! Binlerce kişi yazdıklarını okumuş veya okuyor ve paylaşıyor.

8.

8.

Saçma sapan yorum yapanları şikayet etmek karşıt cevap vermek istersin ama artık umrunda değildir. Binlerce kişi senin yazdığını okumuştur , paylaşmıştır.

9.

9.

Popi , fenomen olmaya artık adını sen koy, artık bir adım daha yaklaşmışsındır.

10.

10.

Gaza gelip çılgınlar gibi paylaşım üstüne paylaşım yapıp insanların okumasını ister hale gelmişsindir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
8
3
3
2
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Birkam Gençer

10 ylda bir gonderi kabul ediyorlae

nemo

Editörlerin işlerini ciddiye almadıkları insanların yorumlarından belli. Bilmem kaç ay sonra o gönderi onaylansa ne olur onaylanmasa ne olur. Gündem olan içe... Devamını Gör