Ölümcül Hastalıklarından Dolayı Gözlerinin Önünde Eriyen Eşleri Hakkında Hislerini ve Sırlarını Paylaşan 19 Kişi

205PAYLAŞIM

Sevdiğini kaybetmek bambaşka bir boyut...

Kaynak: http://whisper.sh/stories/4c19f382-f199-...

1. "Kocam böbrek yetmezliğinden ölüyor... Keşke ne kadar üzgün olduğumu ve korktuğumu bilseydi...

Daha öncesinde hiç bu kadar güçlü görünmeye çalışmamıştım. O benim her şeyim ve ölmesini istemiyorum. Eşimi çok seviyorum"

2. "Geçtiğimiz günlerde sekiz haftalık hamile olduğumu öğrendim. Eşim ise ileri evre kanser olduğu için çocuğuyla hiç tanışamayacak."

3. "Eşim ileri seviye kanser ve sanırım asla anne olamayacağım. Şu an çocuk sahibi olmak onun için ne kadar adil olur bilmiyorum."

4. "Eşim ileri derecede kanser ve çocuklarımız 2 yaşından küçük... Onlar büyürken annelerinin göremeyeceğini nasıl söyleyeceğim bilmiyorum."

5. "Hayatımın en zorlu anı doğum yaptığım gün eşimin kanser olduğunu öğrenmemdi."

6. "Görümcemi arayıp kardeşinin yani kocamın çok hasta olduğunu ve her geçen gün solduğunu söyledim. Cevap olarak öldüğünde para göndereceği adresi bildiğini söyledi."

7. "Eşim hastalığını öğrendikten sonra bana karşı yaptığı tüm sadakatsizlikleri anlattı. Keşke hepsi onunla birlikte mezara gitseydi."

8. "Hasta eşime bakmak için izin aldıktan sonra kovulduğuma dair mesaj almıştım."

9. "3 yıldır kanser olan eşimle cinsel ilişkiye girmedim ve bu konuda başka bir kadını arzuladığım için çok bencil hissediyorum."

10. "Her zaman anne olmak ve bir çocuk evlat edinmek istiyordum fakat eşim çok hasta ve çocuk esirgeme işlemleri çok pahalı..."

11. "Kimsenin bilmediği bir sırrım var: Eşim hastayken seks yapacak kadar güçlü değildi ve en yakın arkadaşıyla birlikte olmama izin vermişti."

12. "Doktorlar, kocamın ölümcül bir şekilde hasta olduğunu söyledi. Ağlamam gerekirken aşırı derecede sinirli davranıyorum. Duygularım darmadağın olmuş bir durumda..."

13. "Eşim ölüyor ve evimi kaybediyorum. Kızım ise olup biteni anlayamayacak kadar küçük...

Daha önce hiç bu kadar intihara yakın hissetmemiştim fakat kızımın bana ihtiyacı var."

14. "Hayatımız resmen mahvoldu. Eşim ölümcül hastalığa yakalandı ve arabamız tamamen tahrip edildi...

Ekonomik sıkıntı içine girmek istemiyorum, çocuklarımız için güçlü kalmalıyız."

15. "Eşim kanserden ölüyor ve ben eskort kiralayarak stresle başa çıkmaya çalışıyorum. Neyim var ben de bilmiyorum."

16. "Eşim kanserden ölüyor ve ben her şeyi bir arada tutmaya çalışıyorum. Sürekli üstüme geliyor fakat onu bu halde bırakamam..."

17. "Hayatta en çok korktuğum şey başıma geldi. Eşim gözümün önünde eriyor ve sonunda yalnız kalacağım...

O benim her şeyim ne yapacağımı bilmiyorum."

18. "Eşimle evleneli sadece iki hafta oldu fakat geçtiğimiz hafta, ilerleyen kanserinden dolayı hastaneye yatması gerektiği söylendi."

19. "Sadece 35 yaşındayım ve eşim kanser...Bu konuyla ilgili yapabileceğim hiçbir şey yok sadece neden biz sorusunu sorabiliyorum."

Sözün bittiği yerde siz ne düşünüyorsunuz diye sormaya dilimiz varmadı...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dandanakan

Türkiye'de cezaevlerinde üç dört yıldır tuhaf bir sürü suçlamayla nice anne babalar öldü çocuklar ortada kaldı. Bunlara bakıp duygulanmak yerine ülkenize bakın.

cindia

Ölümün bile önüne geçen bir seks arzusu görüyoruz...

selot

sınırım bolzuldu. tek dertlerı sex, cocuk, ev, araba... ölmek uzere olan ınsanın neler hıssettıgı ne psıkolojıde oldugu hıc onemlı deıl. yazıklar olsun sıze... gercı zamanında kendılerıne bu bencılerı es olarak secenlerıde ayrı bı sorgulamak lazım...

smaban

bazılarında da sikişmezse ölecek hastalığı varmış sanırım

sciencesoldier

başlarım lan sizin duygu durumunuza. eşin ölüyor sen başkasına gidip sevişiyorsun. şerefsizler sizi. hele eşi izin vermesine rağmen en yakın arkadaşıyla birlikte olan şerefsiz bunların bir numarası. azıcık vicdan azıcık ahlak olur insanda. ama yok işte. şerefsiz piçler. diğerleri içinse ne diyeceğimi bilemiyorum. gerçekten inanılmaz kötü bir durum. hele ki hamileyken bunu yaşamak...

Görüş Bildir