Oğuzhan Uğur Sosyal Medyadan Gelen Soruları Yanıtlıyor!

1PAYLAŞIM

Oğuzhan Uğur Sosyal Medyadan Gelen Soruları Yanıtlıyor!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
equum-formosis

Nefesi daralıyor insanın.Gerçekten zeki ve hazırcevap olduğu belli ve gerçekten güldürmekse amaç gülüyoruz ama daha çok 10dk'lık özetlere. Tüm P!NÇ'leri izlemek istiyorum fakat basladıgımın 4.dakikası klostrofobim azıyor nefesim daralıyorç O nefes arası vermiyormuşcasına yapılan editin amacı videoyu gereksiz yere uzatmamak belkide izleyici sıkmamak ama inanın insanı çok yoruyor.Sevene de saygı duymak lazım ama edit konusunda biraz daha kafa yorulabilir.Nacizane.

burk.clik

Bunca şeyi yapabilen biri bence boş asla boş adam değildir. Birçok videosunu izledim hatta takipte ederim kendisini. Ancak oynadığı borç harç filmi hakkında aynı fikre sahip değilim. Çünkü fragman iğrençti ve henüz bir tane olumlu tepki görmedim. Ayrıca IMDB puanını söylemek dahi istemiyorum. Doğaçlama olarak çektiği pinç programına nazaran senaryo ile çekilmiş filmin bu denli kötü olmasını istemezdim açıkçası.

deryadrn

Oğuzhan videoları izlerken sinirimin bozulduğunu farkettim. Mevzu içerik değil, şu konuşma sonrası doğal bi boşluk süresi oluyor ya onu kesip pat diye ardından gelen sözlü halini birleştirilmesi, böyle acele acele sürekli peş peşe gelen cümlelerin, yorumların beynimi yorması. Bir iki olur da arkadaş baştan sona öyle olunca kafamda tencereye vurmuşlar gibi oluyorum. Başta baktım bunda da var izlemedim.

Gizli Kullanıcı

Abartılan bir diğer birey. Üşenmedim bir çok video izledim , yok arkadaş boş adam.

Görüş Bildir