Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Oğlu Sanıyordu! İntikam Almak İsteyen Kadın, Arkadaşının Çocuğunu Kullanarak Eski Sevgilisini Yıllarca Kandırdı

52PAYLAŞIM

Macclesfield'dan Tracey Hardy, eski sevgilisini bir çocukları olduğuna inandırdı. John, bu olayın ardından 5 yılını Tyler'ın babası olduğunu düşünerek geçirdi fakat Hardy, John ile olan iletişimini bir anda kesti. Çocuğunun kayıp ihbarını veren John, Tyler'ı iki yıl boyunca göremedi. Polis ise Tyler'ın aslında Tracey Hardy'nin bir aile dostunun oğlu olduğunu ortaya çıkardı. Davaya BBC'nin "Reported Missing" adlı programında yer verildi.

Ayrıntılar Daily Mail kaynaklı haberimizde:

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/femail/articl...

Eski sevgilisinin ondan intikam almak için arkadaşının çocuğunu kendi oğullarıymış gibi göstermesinin ardından yıkılan adam, çok sevdiği oğlunun aslında kendi çocuğu olmamasının üstesinden asla gelemeyeceğini söylüyor.

Macclesfield'dan Tracey Hardy, eski sevgilisi John onu mesajla terk ettikten sonra hamile olduğunu söyledi ve ardından beş yıl boyunca adamı kandırarak masrafları ödetmek için arkadaşının çocuğunu kendi çocuğuymuş gibi tanıttı. Düzenli olarak gördüğü, bakımı ve velayet davasındaki avukat masrafları için 15,000 euro harcadığı 5 yaşındaki Tyler ile bu sırada sıkı bir ilişki kuran John, iki yılın ardından çocuğu göremeyince 2017'de kayıp ihbarı verdi. Olayın gerçekleri ise, BBC One kanalının "Reported Missing" adlı programında ortaya çıktı. Gerçekleri öğrendiğinde yıkılan John, "Muhtemelen hayatım boyunca yaşamak zorunda kaldığım en kötü şey." dedi. Tracey Hardy ise sahtekarlık ve adaleti yanıltmak suçlarını kabul etti ve bu yılın Nisan ayında 2 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Hardy bir çocukları olduğunu inkar ettiği için, polis en başta çocuğun kaçırıldığından, öldürüldüğünden ya da John'un hayal gördüğünden şüpheleniyordu.

Fakat Hardy'nin genç kızıyla konuştuklarında, John'un tanıdığı çocuğun aslında bir aile dostunun oğlu olduğu ve Hardy'nin onu John'a kendi çocukları gibi tanıttığı ortaya çıktı.

Polisler olayın kaynağını sonunda ortaya çıkardığında Hardy, bunu kendini hamile sandığı bir dönemde John ondan mesajla ayrıldığı için yaptığını söyledi.

Daha sonra hamile olmadığını fark etmesine rağmen, Hardy intikam ve para almak için yalanı sürdürdü. Yayınlanan belgeselde kimliği gizli tutulan John, bu ihanetin üstesinden asla gelemeyeceğini söyledi.

"Tamamen korkunç bir his. Bazen hala hatıramda yüzünü görüyorum ve beni biraz üzüyor.
"Tek yol bunu hiç düşünmemek ve bunu düşünmeyi bırakmayı hiç istemedim. Fakat maalesef yapmak zorunda olduğum şey bu."

John, Hardy'yi hamile olduğunu iddia ettikten sonra görmüştü; kısa süre sonra ise Hardy, bir önceki gün doğum yaptığını iddia ederek John'u aramıştı.

'Sözde oğlunu' ilk kez 10 haftalıkken gören John, onu düzenli olarak görmeye başladı ve çabucak da bağlandı. Velayet davası için binlerce pound harcamasına rağmen, Hardy 2015'te John ile iletişimini kesti. Oğlunu görmeden geçirdiği iki yılın ardından, 2017'de John polisi arayıp kayıp ihbarında bulunmaya karar verdi.

Polis, sosyal servislerde Tyler'ı aradı ancak çocuğa dair hiçbir kayıt bulunamadı. Ayrıca Hardy'nin komşuları da kadının evine hiçbir zaman bir çocuğun girdiğini görmediklerini söylediler.

Hardy, polislere yanlış kadını aradıklarını çünkü ne John'u ne de Tyler'ı daha önce hiç duymadığını söyledi. Daha sonra ise John'u tanıdığını kabul etti fakat adamın çocuğun varlığını uydurduğu konusunda ısrarcıydı. Hardy'nin evinin aranmasının ardından bir çocuğun yaşadığına dair hiçbir kanıt bulunamazken, kadın da küçük çocuğun annesi olduğunu inkar etmeyi sürdürdü.

Sonunda Hardy'nin 16 yaşındaki kızı, John'un fotoğraflarındaki çocuğun Hardy'nin bir aile dostunun çocuğu olduğunu söyledi.

Kimliğinin belirtilmesini istemeyen aile dostu ile iletişime geçildiğinde ise, Hardy'nin oğulları ile zaman geçirdiğini doğruladı. Yirmi yıldır tanıdıkları için, Hardy oğullarını dışarı çıkarmak istediğinde ona izin veriyorlardı. Sonunda suçunu itiraf eden ve bunun küçük bir intikam olarak başlayıp kontrolden çıktığını söyleyen Hardy şöyle dedi:

"Küçük bir yalan olarak başladı ve büyüdü, büyüdü, büyüdü ve 'Bunu durdurmalıyım, bu doğru değil.' dediğim bir noktaya geldi. Ona söylemem gerektiğinin baskısını hissettim ama söyleyemedim. Bu kalbini kırardı."

Hardy sözlerine şöyle devam ediyor: "Onu en başta bu duruma sokmak benim suçum. Tam anlamıyla dürüst olmak gerekirse, bittiği için mutluyum. Öyleyim, bu konunun ciddi olduğunu bildiğim halde. Bittiği için mutluyum. Ona ne yaptığımın farkındayım ve suçlu hissediyorum. Biliyorum ki benden sonsuza kadar nefret edecek ve hakkı da var."

John, Tyler'ın Hardy'nin söylediği kişi olmadığının bazı işaretlerini yakaladığını ve bir keresinde kendinden bahsederken gerçek adını kullandığını söyledi.

Oğlunun kullandığı esi bir şişeyi ve ilk çift ayakkabısını barındıran bir ayakkabı kutusunu saklamakta olan John,  bu kaybın üstesinden asla gelemeyeceğini itiraf ediyor.

Küçük çocuğun ailesine içinde kendi telefon numarasının olduğu bir mektup yazdı ve bir gün ondan haber almayı umuyor.

John mektupta şöyle yazıyor:

"Size aileme, hayatıma ve hayata bakış açıma ne kadar ışık ve mutluluk getirdiğini söylemem gerek. Onu çok sevdik ve hala da seviyoruz.
"Onun oğlum olmadığını öğrenmek hayatımın en büyük şoku oldu ve ne kadar yıkıldığımı asla anlatamam, bunun üstesinden gelebileceğimi sanmıyorum. Böyle harika bir çocuğa sahip olduğunuza göre harika ebeveynler olmalısınız."

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ayna-efendi

bu çocuk da istismar edilmiştir, istismar sadece cinsel değil böylesi de oluyor, bu kadının dolandırıcılıktan ve istismardan ceza alması gerek

Gizli Kullanıcı

Buna benzer haberler çoğalmaya başladı. Biri getirip bu senin çocuğun dedi mi 40 yıllık eşiniz de olsa bi dna testi yaptırın derim bundan sonra. Kadınlar da bi zahmet gücenmesin böyle bi durumda.

logicaldoor

O kadar çok yazım hatası ve anlatım bozukluğu var ki, yazıyı okuyamadım. Başlıktan ve okuyabildiğim kısımdan anladığım kadarıyla 2 yıllık ceza az buna...

ewinter

adama yapılan kabul edilemez ama çocuğun ne kadar etkilenebileceğini ve ne hale sokabileceğini hiç mi düşünmedi, intikam bu kadar mı gözleri kör edebilir?

merve-yildiz24

neresi harika bu ebeveynlerin bildiğin sahtekar kadın çocuklarını kullanırken adama yollarken hiç ses etmemişler !!!

Görüş Bildir