Nicki Minaj'ın kardeşi Jelani Maraj 11 Yaşında Bir Kız Çocuğuna Tecavüzden Tutuklandı!

44PAYLAŞIM

Nicki Minaj'ın erkek kardeşi bir kız çocuğuna tecavüzden suçlanıyor. İçeriğin detaylarını sizler için Independent'tan derledik.

Kaynak: http://www.independent.co.uk/arts-entert...

Ünlü rap yıldızı Nicki Minaj'ın erkek kardeşi, Long Island'daki evinde bir çocuğa cinsel istismarda bulunmakla suçlanıyor.

38 yaşındaki kardeş Jelani Maraj'ın 11 yaşındaki bir kız çocuğuna defalarca tecavüz ettiği iddia ediliyor.

Jüri üyeleri Jelani'nin mahkemesinin ikinci gününde kararlarını bildirdiler.

Suçlamalar doğrultusunda 25 yaşındaki Jelani'nin müebbet hapis cezasına çarptırılması olası. 38 yaşındaki Maraj ise kefalet hakkı iptal edilince kelepçelenerek götürüldü.

Mahkemede karar okunurken Maraj herhangi bir tepki göstermedi. Avukatı temyize gidileceğini söyledi.

İddiaların Nicki Minaj'dan 24 milyon dolar sus payı almak için küçük kızın annesi tarafından 'uydurulduğunu' söyledi. Savcı ise bu durumu absürt bulduğunu bildirdi.

Şu an 14 yaşında olan kız tecavüzün haftada 4 kez, bazen de günde iki kez olduğunu söyledi.

Çoğu zaman Maraj'ın evde tek olduğunu bildirirken; tecavüz ile ilgili dayanılmaz detaylar verdi. 

Savcı, kızın pijamasından alınan DNA kanıtının Maraj ile bağlantılı olduğunu söyledi. Genç kızın erkek kardeşi de tecavüzlerden birine tanıklık ettiğini ifadesinde belirtti.

Bölge savcısı Madeline Singas, çıkan kararın aileye biraz da olsa iyi geleceğini ve hayatlarındaki bu berbat dönemi kapatacağını umduğunu söyledi.

Genç kızın annesi ise iddiaların uydurulduğu yönündeki suçlamaları reddetti.

Anneyi temsil eden James R. Ray III ise Jelani Maraj'dan dava sonucunda 25 milyon dolar talep ettiğini ama ailenin durumdan haberinin olmadığını belirtti. Anne, 'Benim yaptıklarıma şimdiye kadar hiç karışmadı.' diye bildiren dava vekilini kovdu.

Mahkemede ise Maraj da kardeşi de herhangi bir şekilde ifadede bulunmadılar.

Minaj'ın albümlerde beraber çalıştığı şirket dava ile ilgili yorumda bulunmadı. Minaj şimdiye kadar 10 kez Grammy Ödülü'ne aday gösterilmişti. 6 kez de Amerikan Müzik Ödülü'nü kazandı. 

Suçlamaların odağında yer alan ailenin ve genç kızın kim olduğu aileye zarar vermemek için basına söylenmedi. Davanın Nicki Minaj'ın kariyerinde herhangi bir soruna yol açıp açmayacağını ise zaman gösterecek.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

"Suçlamalar doğrultusunda 25 YAŞINDAKİ JELANİ'nin müebbet hapis cezasına çarptırılması olası. 38 YAŞINDAKİ MARAJ ise..." Dalga mı geçiyorsunuz? Bu Jelani Maraj aynı kişinin ismi ve soyismi değil mi. Nasıl farklı yaşları oluyor?! Ne yazacağınızı şaşırdınız. İlk fotoğrafın yazısında aynı kişiler ikinci fotoğrafta ortaya başka biri çıkıyor

tugcehakan

ya bu nasıl bir metin. bir paragrafta iki kişiden bahsediyorsunuz, olayda bir kişi var amk. kafamı yaktınız sabah sabah. dönüp dönüp okuyorum yine aynı.

gam6

ablası da ne gevşek kadın insan kardeşine yazıklar olsun der :P

belissima89

bi insan nasıl pedofili olabliyo nasıl oluo yani bu ne derece bi sapıklık ? 11 yasında ki kızın neyi cezbeder Allahn belası pislikleri acaba kafasını kesiceksin bunların giyotinle

deniz-yegin

11 yaşındaki küçücük bir kıza tecevüz etmek nedir yaa.Bu nasıl bir şerefsizliktir.Bu dünyanın gerçektende çivisi çıktı.

Görüş Bildir