Görüş Bildir
Haberler
Netflix Türkiye’de Mayıs Ayında Yayınlanacak Olan Yeni Diziler, Belgeseller ve Filmler

Netflix Türkiye’de Mayıs Ayında Yayınlanacak Olan Yeni Diziler, Belgeseller ve Filmler

theolonius
02.05.2020 - 03:38

Mayıs ayında da Netflix'te harika dizi, film ve belgesellere doyacağız gibi görünüyor! 😍

Kaynak: filmloverssbeyazperde

İçeriğin Devamı Aşağıda

35. White Lines / 15 Mayıs

35. White Lines / 15 Mayıs

Manchester’lı bir DJ’in İbiza’da gizemli bir şekilde kaybolmasından yirmi yıl sonra cesedi ortaya çıkar ve kız kardeşi olayın perde arkasını öğrenmek için sırlarla dolu adaya gider.

34. Snowpiercer

34. Snowpiercer

Dünyada yaşanan bir felaketle birlikte dünya artık buzla kaplı çorak bir araziye dönüşmüştür. Hayatta kalan insanlar ise dünyanın çevresini dolaşan devasa bir trende yaşamak zorunda kalır.

33. The Eddy / 8 Mayıs

33. The Eddy / 8 Mayıs

Günümüz Parisi’nin renkli ve çok kültürlü mahallelerinde geçen The Eddy, zor durumda olan bir barın sahibini, barın orkestrasını ve şehirde karşılaşacakları tehlikeleri merkezine alıyor.

32. Hollywood / 1 Mayıs

32. Hollywood / 1 Mayıs

Ryan Murphy ve Ian Brennan’ın yeni mini dizisi, II. Dünya Savaşı sonrası Hollywood’ta bedeli ne olursa olsun başarıya ulaşmaya çalışan bir grup oyuncu ve sinemacı adayının mücadelesini anlatıyor.

31. Space Force / 29 Mayıs

31. Space Force / 29 Mayıs

ABD Silahlı Kuvvetleri’nin yeni kurduğu Uzay Bölüğü’ne atanan bilim insanları, Beyaz Saray’den gelen beklenmedik bir emir ile aya gidip orada hakimiyet kurmak üzere harekete geçer. Yapımcılığını Steve Carrel ve Greg Daniels üstleniyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda

30. Dead to Me / 2. Sezon / 8 Mayıs

30. Dead to Me / 2. Sezon / 8 Mayıs

Jen ve Judy, arka bahçelerindeki kanlı sürprizin ardından hayatlarına devam edip bir yandan da karanlık bir sırrı gizli tutmak için çabalar. Kasabaya yeni gelen sürpriz bir ziyaretçi ve peşlerini bırakmayan Dedektif Perez yüzünden ise hayatlarında hiç olmadıkları kadar riskle boğuşurlar.

29. Into the Night / 1 Mayıs

29. Into the Night / 1 Mayıs

Güneş ışınlarına maruz kalan herkes ölmeye başlar. Dünyada bir felaket senaryosu yaşanırken Brüksel’den kalkan gece uçuşundaki yolcular, hayatta kalmak için canları pahasına savaşır.

28. Valeria / 8 Mayıs

28. Valeria / 8 Mayıs

İşinde ve evliliğinde kriz yaşayan bir yazar, üç yakın dostuna sığınarak onlardan destek alır. Elisabet Benavent’in romanlarından uyarlandı.

27. Workin’ Moms / 4. Sezon / 6 Mayıs

27. Workin’ Moms / 4. Sezon / 6 Mayıs

Anneler çocuklarını, eşlerini, işlerini ve en önemlisi kendilerini savunmaya başladıklarında değişim rüzgârları esmeye başlar.

26. Restaurants on the Edge / 2. Sezon / 8 Mayıs

26. Restaurants on the Edge / 2. Sezon / 8 Mayıs

Uzmanlar, dünyanın dört bir yanındaki restoranları kurtarma görevlerine devam eder. Biraz cesaret ve bolca tadilatla mucizeler yaratılabilir.

İçeriğin Devamı Aşağıda

25. Blood & Water

25. Blood & Water

16 yaşında bir kız, 17 yıl önce kaçırılan ablası olduğunu düşündüğü bir kızla aynı liseye nakledilmeyi başarır.

24. All Day and a Night / 1 Mayıs

24. All Day and a Night / 1 Mayıs

Müebbet hapis yatmakta olan genç bir adam, kendisini suça iten insanları, koşullarını ve sistemi sorgular.

23. Te quiero, imbécil / 15 Mayıs

23. Te quiero, imbécil / 15 Mayıs

Aynı gün içinde hem kız arkadaşını hem de işini kaybeden 30’lu yaşlarındaki bir adamın tüm hayatı altüst olur.

22. Medyatik Davalar / 11 Mayıs

22. Medyatik Davalar / 11 Mayıs

Medyatik Davalar, tarihin en dramatik davalarını ve medyanın bu davalarda kararları nasıl etkilemiş olabileceğine ışık tutuyor.

21. Eğlenceli Tarih Dersleri

21. Eğlenceli Tarih Dersleri

Bilimsel gelişmeler, toplumsal hareketler ve dünyayı değiştiren keşifler infografik tablolar ve arşiv görüntüleriyle tarih dersine dönüşür.

İçeriğin Devamı Aşağıda

20. Angry Birds Movie / 1 Mayıs

20. Angry Birds Movie / 1 Mayıs

Uçamayan kuşların huzur içinde yaşadığı güzel bir adada huzuru olmayan belki de tek kuş, öfke problemini bir türlü yenememiş olan Red'dir. Red, Chuck ve Bomb adlı diğer iki kuşla birlikte sürekli olarak dışlanmaktadır. Bir gün adaya gemi dolusu domuz gelir. Adadakilere dostça davranan domuzlar kuşların güvenini kazanır. Ancak bir gece adadaki tüm yumurtaları çalarak kaçarlar. Ne yapacağını bilemez halde çaresiz kalan kuşlar, en başından beri domuzlara kuşkuyla yaklaşmış olan Red'den yardım isterler. Red'in çözümü bellidir, içlerindeki öfkeyi serbest bırakarak savaşmak!

19. Ocean’s Eleven / 1 Mayıs

19. Ocean’s Eleven / 1 Mayıs

Danny Ocean hapisten yeni çıkmış bir soyguncudur. Ancak Danny’nin hapisten çıkınca giriştiği ilk şey tarihin en büyük kumarhane soygununu gerçekleştirmeye çalışmak olacaktır. Danny, rakiplerine karşı acımasızlığı ile ünlü Terry Benedict isimli adamın Las Vegas’ta ki 3 kumarhanesini birden aynı gecede soymayı planlamaktadır.

18. Ocean’s Thirteen / 1 Mayıs

18. Ocean’s Thirteen / 1 Mayıs

Danny Ocean takımı ile birlikte yine macera peşinde. Tanınan en belirgin soyguncu çetelerinden biri haline gelen bu takım şimdi kendilerine ait kumarhanenin içinde yer alacak maceralar ile buluşacaktır. Soygun devam ederken artık kendi kumarhanelerini de kollamak zorundadırlar. Takımdan olan Rueben Tishkoff, gaddar kumarhaneci Willie Banks’ten yana sağlam bir kazık yemiştir. İntikam zamanıdır ve gündemde muhtelemen takımın hazırlanması gereken en büyük soygun olacaktır.

17. Kadın İşi Banka Soygunu / 1 Mayıs

17. Kadın İşi Banka Soygunu / 1 Mayıs

Birbirinden farklı dört kadın Nihal, Dürdane, Gülay ve Bilge yakın arkadaşlardır  En kötü günlerinde birbirlerine destek olan bu dörtlü bu kez de Gülay için bir gece bir araya gelir.  Kocası onu terk etmiştir ve iki buçuk yaşındaki oğlunu da alıp annesinin yanında yaşamaya başlamıştır. Birtakım sağlık sorunları ve ödeyemediği kredi borçları yüzünden kendi işi de tehlikeye girmiştir ve sahip olduğu küçük tekstil atölyesindeki bütün makinalarına da el konmuştur. Maddi ve manevi açıdan zor günler geçiren Gülay, buluştukları akşam, ancak banka soyarsa kendini kurtarabileceğini esprili bir şekilde söyler. Başta diğer arkadaşlarının da ciddiye almadığı bu şaka, aralarında uzayıp gider ve ciddi bir soygun planına dönüşür. Hiçbirinin tahmin etmediği bu planıın aksamaması için ellerinden geleni yaparken birtakım gülünç sürprizler ve dostluklarını sınayan anlar da onları beklemektedir.

16. Mamma Mia! Here We Go Again / 7 Mayıs

16. Mamma Mia! Here We Go Again / 7 Mayıs

Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz, klasik film Mamma Mia'nın devam halkası. Filmde karakterlerin dününü ve bugününü araştırmak, geçmişte oluşan ilişkilerin günümüze nasıl etki ettiğini göstermek üzere zamanda geri ve ileri gidiliyor. Donna karakterinin geçmişiyle, onun kızı Sophie'nin hikayesini farklı zaman çizgileri üzerinden ortak bir paydada buluşturan devam halkasında, bu kez hamile olan Sophie annesinin geçmişini keşfediyor ve onun gençliğinin anılarını dinliyor. Bu süreçte büyükannesi ve aile dostları da ona eşlik ediyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda

15. Spider-Man: Homecoming / 7 Mayıs

15. Spider-Man: Homecoming / 7 Mayıs

Yenilmezler ile yaşadığı maceranın büyüsüne kapılan genç Peter kendini kanıtlama isteğiyle dolup taşan bir gençtir. Ancak yaşı gereği birçok farklı sorumluluğu vardır. May halası ile yaşayan genç Peter bir yandan da ona göz kulak olan Demir Adam ile arkadaşlığını ilerletmiştir. Okul hayatına alışmaya ve sıradan bir genç gibi yaşamaya çalışan Peter'ın aklında ise suçla savaşmak ve dünyayı daha güvenli bir hale getirmek vardır. Vulture yepyeni bir düşmanı yaşadığı şehre gönderdiğinde ise Peter'ın kendini gösterme fırsatı çıkacak, ancak en değerli gördüğü herkes tehdit altında olacaktır...

14. Evim Sensin / 15 Mayıs

14. Evim Sensin / 15 Mayıs

Leyla başından geçen bir ayrılık sonrası baba evine dönmüştür. Kalbi kırıktır ve çocukluğundan beri sorunlu bir ilişkileri olan babası Selim ile aralarındaki sorunları çözmeye çalışmaktadırlar.

İskender ise küçük yaşlardan beri şanssız bir hayat yaşamış olan yetimhanede büyümüş ve hayatı boyunca hiç evim diyebileceği bir yere sahip olmamış bir adamdır. Beklenmedik bir şekilde karşılaşan bu ikili onları aradıklarını bulmalarını sağlayacak bir aşkın içine sürüklenir, Leyla yaralarını sararken , İskender’in evi Leyla olur fakat bu güzel hikayenin böyle sürmesine engel olacak olaylar peşlerini bırakmaz…

13. Ted / 22 Mayıs

13. Ted / 22 Mayıs

8 yaşındaki John bir Noel gecesi sevgili oyuncak ayısının canlanmasını, kendisiyle konuşmasını diler ve ertesi sabah en iyi arkadaşı olan oyuncak ayı Ted, konuşan canlı bir ayıcığa dönüşür! John artık yalnız değildir aksine çok mutludur ama atladığı ufak bir detay vardır: Herkes büyür! Artık 30'lu yaşlarının ortasında olan John ayı Ted ile bir ömür geçirmiş, aynı evi paylaşmıştır. Dahası Ted de insan hayatına uyum sağlamış, John'dan daha çapkın, daha edepsiz ama bir o kadar da şirin bir yaratık olmuştur. Tek bir sorun vardır, Ted John'u hiç kimseyle paylaşmak istemez; bir seneden fazladır sevgilisi olan Lori'yle bile. John ise kendi hayatına devam edebilmek için ted'den ayrılmak zorunda olduğunu hisseder...

12. Overlord / 26 Mayıs

12. Overlord / 26 Mayıs

Overlord Operasyonu'nun hikayesinde, 2. Dünya Savaşı'nda, müttefik güçlerin Normandiya'ya asker çıkarması yapacağı günün arifesinde, bir grup Amerikalı paraşütçü, düşman hattının arkasında bırakılır. Askerlerin buraya bırakılmasının amacı saldırının başarısı için önemli bir görevi gerçekleştirmektir. Fakat askerler hedeflerine yaklaşırken beklenmedik bir şeyle karşılaşırlar. Nazi işgali altındaki köyde, sadece bir askeri operasyondan fazlasının olduğunu fark ederler.

11. The Gentlemen / 5 Mayıs

11. The Gentlemen / 5 Mayıs

Usta senarist ve yönetmen Guy Ritchie'in imzasını taşıyan The Gentlemen, Matthew McConaughey, Charlie Hunnam, Henry Golding ve Colin Farrell gibi dev isimleri bir araya getiriyor. Aksiyon-komedi türündeki film, Londra’da uyuşturucu satıcılığı yapan Amerika asıllı Mickey Pearson'ın emekli olmak istemesinin ardından yaşanan zincirleme olayları takip ediyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda

10. Suits / 8. Sezon / 21 Mayıs

10. Suits / 8. Sezon / 21 Mayıs

9. Casino / 22 Mayıs

9. Casino / 22 Mayıs

Casino'da Ace Rothstein renkli gece hayatı ve kumar çılgınlığıyla ünlü olan Las Vegas'ın bu kumarhanelerinden birini yöneten bir işletmecidir. Rothstein bu işe başladığı günden bu yana işini düzgün yapıp güvenilirliğini korumaya ve kumarhane sahipleriyle arasını iyi tutmaya çalışmıştır. Ta ki yakın bir arkadaşı olan Nicky işlerde ona yardımcı olmaya başlayana kadar...

8. Rough Night / 20 Mayıs

8. Rough Night / 20 Mayıs

Bekarlığa veda partisi verecek olan bir grup kız arkadaş doya doya eğlenebilmek için bir villa kiralarlar. Arkadaşlarının evliliğini kutlayan kız grubu eğlenceyi tamamlaması için erkek striptizciler de getirtir. Eğlence sürüp içkiler içilirken bir kaza meydana gelir ve erkek striptizcilerden biri ölür. Arkadaş grubu bu olayın üzerine ne yapmaları gerektiğine karar vermek durumunda kalır...

7. 18 Regali / 8 Mayıs

7. 18 Regali / 8 Mayıs

Ölümcül bir kansere yakalanan hamile bir kadın, doğmamış kızına her doğum gününde bir tane açması için 18 duygusal hediye bırakır.

6. Rust Valley Restorers / 2. Sezon / 8 Mayıs

6. Rust Valley Restorers / 2. Sezon / 8 Mayıs

Klasik araba koleksiyoncusu Mike Hall, arkadaşı Avery Shoaf ve oğlu Connor Hall, klasik arabaları restore edip kâr elde etme umuduyla ellerinden gelen her şeyi yapıyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda

5. Benim Hikayem / 3 Mayıs

5. Benim Hikayem / 3 Mayıs

Michelle Obama'nın hayatına, umutlarına ve diğerleriyle kurduğu bağlara göz atan bu samimi belgeselde, eski first lady'nin ''Benim Hikâyem''turnesine katılın.

4. Craig Ross Jr.'s Monogamy / 8 Mayıs

4. Craig Ross Jr.'s Monogamy / 8 Mayıs

Ülkenin dört bir yanından dört çift, kırılmış evliliklerini onarmak için Swap Therapy adı verilen yeni bir tedaviye girmek için Los Angeles'a gelirler.

3. Chichipatos / 15 Mayıs

3. Chichipatos / 15 Mayıs

Bir parti için tutulan bir sihirbaz, gösteri sırasında bir mafya baronunun gözden kaybolmasını sağlar. Ancak sonrasında onu geri getiremeyince başı derde girer.

2. Yanlış Missy / 13 Mayıs

2. Yanlış Missy / 13 Mayıs

Tim adındaki bir adam daha önce kötü randevu gerçekleştirdiği bir kadını şirketinin Hawaii tatiline yanlışlıkla çağırmasından sonra başlarına gelenleri konu alıyor.

1. Cinayet Süsü / 1 Mayıs

1. Cinayet Süsü / 1 Mayıs

Cinayet Süsü, gizemli bir seri katil vakasını çözmeye çalışan cinayet büro ekibinin maceralarını konu ediyor. Başkomiser Emin, komiser Salih, komiser Asuman ve komiser yardımcısı Alaattin'den oluşan Cinayet Büro ekibi ilginç bir vaka ile karşı karşıyadır. Birbiri ardına işlenen cinayetleri araştıran ekip, hiçbir delil ve ipucuna ulaşamaz. Cinayetlerin gittikçe artması, basının ve halkın olayla fazlasıyla igilenmesi, buna rağmen ekibin hiçbir ilerleme katedememesi Başkomiser Emin ve arkadaşları üzerinde büyük bir baskı oluşturur. Bu sırada Emniyet Genel Müdürü, davanın çözümünde yardımcı olması için “suç uzmanı” Dizdar Koşu'yu Emin'in ekibine atar. Üzerlerindeki baskıdan dolayı iyice ezilen Emin ve ekibi, karşılaştıkları en tuhaf seri cinayet zincirini çözebilmek için her yönteme başvurur. Bu kedi fare oyununda katili mi pes edecektir yoksa polisler mi?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
64
32
16
9
4
3
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
pappepipo

Profil fotoğrafı ve yorum uyumu 👌🏽

Caner Barutcu

Yarını zina diğer yarısı çıplak insanlar. Bunları televizyonda izlemeyin kardesim rütük gerekeni yapmalı

g

siktir git ya

Gizem Yenikler

18, 19 izleyeceğim.