Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ne Umdu Ne Buldu: Meme Küçültme Ameliyatı Olduktan Sonra Üçüncü Memesi Çıkan Kadın!

-

Göğüs küçültme ameliyatı olduktan sonra sağ kolunun altında üçüncü bir memesi çıkan 65 yaşındaki Ferrell Johnston'ın hikayesini sizler için The Sun'dan derledik. Buyurun detaylara...

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/fabulous/746824...

Ferrell Johnston, göğüs küçültme ameliyatı olduktan sonra kolunun altında üçüncü bir meme çıktı!

65 yaşındaki kadın daha küçük memelere sahip olmak isterken sağ kolunun altında memenin yağ nekrozundan oluşan bir yumru oluştu. 

"Sağ kolumun altında üçüncü bir memem var. Yumruyu ilk gördüğümde çok ağladım, duygusal anlamda çok yıprandım. Üçüncü memem kıyafetlerimden fırlamasın diye giydiklerime ve hareketlerime dikkat etmek zorundayım. Mememin kıyafetlerimden görüneceği düşüncesi bile beni korkutuyor."

Büyük göğüsleri yüzünden yıllardır sırt ağrısından muzdarip olan Ferrell, hep göğüs küçültme ameliyatı olmak istiyordu ancak oğlunun doğumu dolayısıyla bu planını ertelemişti.

"Öz güvenimi geri kazanmak ve tekrar toplum içine karışmak için bu ameliyatı olmuştum. İşlerin böyle olabileceği aklımdan ucundan geçmemişti. Mart 2017'de bu ameliyat için genel anestezi verilmişti. Uyandığımda olanlar olmuştu."

Ameliyattan sonra bandaj ve sporcu sütyenleri giymek zorunda olduğu için olanları anlaması Ferrell'in 2 haftasını aldı. Sağ kolunun altında hissettiği rahatsızlığı iyileşme sürecine bağlamış.

"Yumruğu ilk gördüğümde gözyaşlarına boğuldum, üçüncü bir memeye benziyordu."

"Mikrop kapmaması için bu bölgenin temiz olmasına çok özen gösteriyordum. Meme ucumdaki dokuları temizliyordum. Solucan gibi ince, uzun parçalar gördüm, sonra da bilye boyutunda bir parça mememden düştü. Panik içinde en yakın hastaneye koştum ve acemice yapılmış bir ameliyat geçirdiğimi söylediler. Antibiyotikler verildi ama oradan alınması gereken bir yumruyla kalakaldım. 2'ye 3 santimlik bir yumru var ve inanılmaz acıyor."

Ferrell, ameliyat sırasında derisini fazla gerdikleri için böyle bir sorun çıktığını düşünüyor.

"46 yaşındaki oğlum olmadan bir yere gitmek istemiyorum. Ondan, benim arkamdan yürüyüp üçüncü mememin görünüp görünmediğine bakmasını istiyorum. Tekrar normal gözükebilmek için yeni bir ameliyat olmayı bekliyorum. Sağlık sigortası masrafları karşılayacağını söylüyor. Ancak ameliyattan önce hem kilo vermem lazım hem de yeni bir ameliyat olmaktan korkuyorum."

Ferrell bu durumu düzeltecek doktorlar arıyor.

Ferrell kendi hikayesini anlatarak insanlara doktor seçimi ve ameliyatlar hakkında dikkatli olmalarını söylüyor. 

"Ameliyat olmayı düşünüyorsanız doktorunuzdan %100 emin olun. Eğer doktorunuz size güven vermiyorsa sakın ameliyat olmayın."

Umarız ki Ferrell Johnston sağlığına kavuşmuştur 🙏

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir