Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ne Kadar Normalsin?

240PAYLAŞIM

Normal olacak kadar anormal olmayacak tipler burada toplanıyor!

1. Cinsiyetinle testimize başlayalım.

2. Dilini yuvarlayabiliyor musun?

3. Nevresimlerini ne kadar sıklıkla değiştiriyorsun?

Haftada bir.
Ayda bir.
Ayda yılda bir.
Valla hiç değiştirmiyorum.

4. Kehanete, fala inanır mısın?

5. Göz kırpabiliyor musun peki?

6. Islık çalabiliyor musun?

7. Son olarak göbek deliğin içeride mi dışarı da mı?

%20 normal çıktı!

Şimdi herkesin biraz anormal olduğu doğrudur. Burada hemfikiriz. Ama senin durumun biraz daha farklı. Sen gerçekten hiç normal değilsin! O 20'lik payı da devlet dairesinde mi, okulda mı gösteriyorsun bilmiyoruz ama seni tanıyan ne kadar farklı, ne kadar ilgi çekici olduğunu kesinlikle anlıyor!

%50 normal çıktı!

Normal bir hayat sürdürüyor, rutin işlerden keyif alıyorsun. İnsanlar seninle tanıştığında da bunun farkındalar. Ama bilmiyorlar ki diğer seni. Doğru bir dengede tuttuğun sürece istediğin zaman deliriyor, istediğin zaman da sıkıcı bir tipe dönüşebiliyorsun. Bu da seni her zaman uyumlu biri kılıyor.

%10 normal çıktı!

Senin gözlerin bile farklı bakıyor. Bir kere insan zaten çok garip bir canlı değil mi? Bunu nasıl göz ardı edebiliriz ki? Sen de bu olayı biraz abartıp normallik seviyeni çok geriye çekmiş olabilirsin. Karakter sonuçta. Ne kadar orijinal bir tip olduğunu tartışmamıza gerek bile yok.

%80 normal çıktı!

Rutinden keyif alabilen, düzenli, mantıklı ve  tahmim edilebilir bir tipsin. Bunların hiçbiri senin sıkıcı olduğunu göstermez. Sadece düzeyli, dikkatli ve normal olmaktan keyif alan bir tip olduğunu gösterir. Zaten o %20 lik anormalliklerin neler olduğunu seni tanıyanlar bilir. Önemli olan ne kadar normal olduğun değil nasıl normal olduğun.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
abdullah-calar

%80 normal çıktı! %80 normal çıktı! Rutinden keyif alabilen, düzenli, mantıklı ve tahmim edilebilir bir tipsin. Bunların hiçbiri senin sıkıcı olduğunu göstermez. Sadece düzeyli, dikkatli ve normal olmaktan keyif alan bir tip olduğunu gösterir. Zaten o %20 lik anormalliklerin neler olduğunu seni tanıyanlar bilir. Önemli olan ne kadar normal olduğun değil nasıl normal olduğun.

kandes22

%20 normal çıktı! %20 normal çıktı! Şimdi herkesin biraz anormal olduğu doğrudur. Burada hemfikiriz. Ama senin durumun biraz daha farklı. Sen gerçekten hiç normal değilsin! O 20'lik payı da devlet dairesinde mi, okulda mı gösteriyorsun bilmiyoruz ama seni tanıyan ne kadar farklı, ne kadar ilgi çekici olduğunu kesinlikle anlıyor!

rumeysa-ozturk14

göbek deliğimin içerde veya dışarda olması yüzde altmış fark yarattı, hay ben sizin yapacağınız teste...

firtina-adam

anani sikeyim

bulgorodozer

Normal bir hayat sürdürüyor, rutin işlerden keyif alıyorsun. İnsanlar seninle tanıştığında da bunun farkındalar. Ama bilmiyorlar ki diğer seni. Doğru bir dengede tuttuğun sürece %50 normal çıktı! istediğin zaman deliriyor, istediğin zaman da sıkıcı bir tipe dönüşebiliyorsun. Bu da seni her zaman uyumlu biri kılıyor.

Görüş Bildir