Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Nasıl Bir Yetişkin Olacaksın Söylüyoruz!

507PAYLAŞIM

Sorumluluk sahibi olmakla özgür olmak arasındaki o ince çizgi... 

Zaten bir yetişkin olduğunu düşünüyorsan bakalım tahminimiz doğru çıkacak mı?

1. Kaç yaşındasın?

2. Genelde akşam yemeklerin hangisi gibi olur?

Yaparım yemeğimi.
Kalan şeyleri falan ısıtıp yerim.
Dışarıdan isterim.
Düzenli beslendiğim söylenemez.

3. Haftaiçi ayarlanan bir plan haftasonu iptal edilse hangisi gibi olursun?

4. Cumartesi öğleden sonra seni hangisini yaparken bulmak daha olası?

Yatakta olabilirim cumartesi öğleden sonra.
Kahvaltı yaparken.
Çalışırken
Arkadaşlarımla bir yelerdex bulursunuz.
Sporda
Evde boş yaparken

5. İşten geldiğinde yapacağın şey hangisine yakın olur ileride?

Haftaiçi de olsa dışarı çıkmaya çalışırdım.
İzlediğim dizilere devam ederdim.
Kitap okurken uyuyakalırdım.
Oyun falan oynardım.
Evde bir dolu iş bekler. Onlarla uğraşırım.
Bilmiyorum ki. Kafam gitmiş olur o kadar saat çalış çalış.

6. Sabah 7'de kalkman gereken bir günün öncesi gecede kaç gibi yatarsın?

21-22 gibi
22-23 gibi
23-00 gibi
00-01 gibi
Ne zaman istersem o zaman. Uyku sorun değil.

7. Aşk meşk işlerine girelim. Evlilik hakkındaki düşüncelerin ne?

Düşünmek için çok erken.
Adayım var zaten 😌
Hiç meraklı değilim.
Ne olursa olsun çok geç kalmamak lazım.

"Eski Kafalı Yetişkin" çıktı!

Olduğun yaşın 10 yaş fazlası gibi davranıyorsun. En azından insanların fikri bu yönde. Olgun olmayı, yetişkin olmayı kesinlikle seveceksin! Arkadaş grubunda sorumluluk sahibi, yerine göre herkesi çevirip çeviren tip sensin. Her zaman duyarlı ve şefkatli yapın seni vazgeçilmez biri kılıyor.

"Dağınık Yetişkin" çıktı!

İçgüdülerine göre hareket eden, kendini çok sıkmayan ve mutlu olmak için yaşayan bir yapın yapın. "İnsanlar hata yapa yapa öğrenir" düşüncesinin önderlerindensin. Belki de yaşındaki insanların gereksizce dikkat ettiği şeyleri hiç umursamıyorsun. Umursamadığında ne oluyor sanki? Hayat tarzın bu şekilde senin kim ne düşünürse düşünsün!

"Aşırı İdealist Yetişkin" çıktı!

İdealist, çok çalışkan ve tutkulu yapın yetişkinliğinde seni başarı yolunda zafere götürecek özelliklerinden. Yaratıcılığını ve emeğini vererek çözemeyeceğin hiçbir şey yok. Hayallerin var bir kere! Bunları gerçekleştirmek için senden başka kim bu kadar çaba gösterecek ki?

"Kaygısız Yetişkin" çıktı!

Çok fazla riske girmeyen, güvenli bölgesinden pek çıkmayan ama kesinlikle çok huzurlu bir hayatı olan bir yetişkin olacaksın. Her şey bir şekilde hallediyor, bunu yaşaya yaşaya yetişkin olmadın mı zaten? Önemli olan soğukkanlılığı korumak, aptalca şeyler yapmamak. Keyfin için yaşıyorsun resmen. Huzurlu olmak en büyük beklentin bu hayattan.

"Dibine Kadar Özgür Yetişkin" çıktı!

Hayatında yaptıkları ettikleri ve hayat tarzı olarak kesinlikle kendi kendine yetebilen bir karakter benimsemişsin. Sonuçta yalnız başınasın bu hayatta ne olursa olsun. Problemlerini, çabalarını, üzüntülerini kendi kendine halledebilen bir insan olmak seni her zaman güçlü kılıyor. Yalnız olmayı iyi becermen, arkadaşların, eşin dostun olmadığı anlamına da gelmiyor kesinlikle!

"Çocuk Ruhlu Yetişkin çıktı!

Teknik olarak yetişkin olabilirsin ama kafa yapın ke sin lik le 15 yaşında bir çocuk beyni var sende. Yaptığın şakalardan, sevgini gösterme şekline kadar böylesin işte. İş güç sahibi olmak, faturalarını ödemekle ilgili hiç problemin yok. Ama bir hafta sonu eve girip 6  filmlik maraton yapıp pazartesi işe uykusuz gelmek tam senin yapacağın tarzda bir hareket

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
queenumei

"Dağınık Yetişkin" yetişkin olunca da değişmiyorum olleyyy

ahmet-selim-yilmaz

15 yaşındayım ve 15 yaşındaki çıktı diyor okey

yamy

"Aşırı İdealist Yetişkin" çıktı! İdealist, çok çalışkan ve tutkulu yapın yetişkinliğinde seni başarı yolunda zafere götürecek özelliklerinden. Yaratıcılığını ve emeğini vererek çözemeyeceğin hiçbir şey yok. Hayallerin var bir kere! Bunları gerçekleştirmek için senden başka kim bu kadar çaba gösterecek ki?

deniz-demirel13

"Dibine Kadar Özgür Yetişkin" çıktı! Hayatında yaptıkları ettikleri ve hayat tarzı olarak kesinlikle kendi kendine yetebilen bir karakter benimsemişsin. Sonuçta yalnız başınasın bu hayatta ne olursa olsun. Problemlerini, çabalarını, üzüntülerini kendi kendine halledebilen bir insan olmak seni her zaman güçlü kılıyor. Yalnız olmayı iyi becermen, arkadaşların, eşin dostun olmadığı anlamına da gelmiyor kesinlikle!

kokos

"Aşırı İdealist Yetişkin" çıktı! İdealist, çok çalışkan ve tutkulu yapın yetişkinliğinde seni başarı yolunda zafere götürecek özelliklerinden. Yaratıcılığını ve emeğini vererek çözemeyeceğin hiçbir şey yok. Hayallerin var bir kere! Bunları gerçekleştirmek için senden başka kim bu kadar çaba gösterecek ki?

Görüş Bildir