Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Müzikle Uğraşan Erkeklerin Hem Yatakta Hem de İlişkide Çok İyi Olmasının 14 Sebebi

 > 
6.7bPAYLAŞIM

Müzisyen derken, müzikle uğraşan, bir enstrüman çalan, şarkı söyleyen herkesi bu gruba dahil ediyorum ve ısrarla diyorum ki sevgilin olacaksa müzisyen olsun!

1. Bir kere ne olursa olsun, ister enstrüman çalsın, ister şarkı yazsın, ister mikrofon tutsun bir müzisyenin elleri çok hassastır, nasıl dokunması gerektiğini iyi bilirler.

Doğru notalara basacaktır emin olun :D

2. Duygularla, duygularını en iyi şekilde ifade etmeyle ilgili herhangi bir sıkıntıları yoktur, hatta en iyisidir.

3. Düşünceli, anlayışlı ve naziktir, belki heavy metalciler burada biraz ayrışabilir ama emin olun onlar da bu açıklarını kapatmasını iyi bilirler.

4. Kesinlikle çok yönlüdürler, müziğe düşüp sizi ihmal etmezler, aynı zamanda bu özelliklerinin yatakta da çok faydasını görürsünüz.

5. Heyecanları hep zirvededir, enerjileri hiç tükenmez.

6. Empati duyguları aşırı gelişmiş olacaktır, bir duyguyu gerçek hayatta yaşamamış olabilirler ama bu müziklerinde de yaşamayacakları anlamına gelmez.

7. Hayatta sevdiği işi yapan nadir insanlardan olduğu için mutludurlar, bu mutluluğu size ve ilişkinize de mutlaka yansıyacaktır.

8. Tutkunun anlamını çok iyi bilirler, bir şeye tutkuyla bağlı olmak, aşkla sarılmak nedir farkındadır.

9. İlişkinin ve haliyle yatak odasının monotonlaşmasına asla izin vermezler, sürekli değişen ruh halleri ve hayalleri canlı ve renkli bir ilişki vadeder.

10. Sanılanın aksine uzak, ulaşılmaz, gizemli, vs. kişilikler olmazlar, ilişkilerine değer verirler ve konuşarak her şeyin halledilebileceğine inanırlar.

11. Odaklanmasını iyi bilirler, sizinle birlikteyken veya sevişirken aklının tamamen sizde olacağından emin olabilirsiniz.

12. Kusursuzluk peşindedirler, bu hastalık derecesinde olmasa da ilişkilerinde, sevişmelerinde, vs. hep mükemmeli kovalayacaktır.

13. Kendileriyle barışık, kendine güvenli kişilerdir, sizi sıkmazlar, boğmazlar, ne yapacaklarını, nasıl davranacaklarını çok iyi bilirler.

14. Son olarak müzisyen erkekler idealisttir, yapmak istedikleri konusunda kafaları nettir, hangi adımı atacaklarını iyi bilirler, e haliyle bunun ilişkinize olan yansımaları da son derece tatmin edici olacaktır.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tunahandolunay1

Müzik candır. Destek olunmalı

pencakus

Ahmet bedir katilmamak elde deil asdssdssdds

rewn

11 yıllık müzisyenim. Haliyle çok müzisyen çevrem var. Yazdıklarının alakası yok:D İnsanları kandırmamalısın.

daltonsan

Merve Ç. müzisyen manita yapmış işler iyi gidiyor arkadaşlar. 1-2 haftaya yine erkekler şöyle böyle demeye başlar ayrılınca.

korgulltheexterminator

"Sanılanın aksine uzak, ulaşılmaz, gizemli, vs. kişilikler olmazlar" yazıp Jimmy Page fotoğrafı koymak. Ablacığım, o dediğin müzisyen, dediğinin tam tersiydi.

Görüş Bildir