Mutluluğun Aslında Çok Büyük Şeylere Bağlı Olmadığını Gösteren İçinizi Isıtacak Görüntüler

-
Abone ol

Bazı insanlar geleceklerini o kadar düşünüyorlar ki, bugün hayatlarının ne kadar güzel olduğunu fark edemiyorlar. Gerçekten mutlu insanların hiçbir şeyi kovalamaları gerekmiyor; rahat bir yatağı, her zaman yanında olan sadık bir arkadaşı, büyükannelerinden bir hediye ve yaşam yollarındaki her küçük başarı onlar için mutluluk kaynağı. Bu insanlar da mutluluğun aslında ne kadar basit olduğunu net bir şekilde gösteriyor.

1. Birkaç ay çalıştıktan sonra eve döndü. Bu saf mutluluğun görüntüsü.

2. Mutlu bir çocukluk için sabun köpüğü kesinlikle gereklidir.

3. Bu 4 adam aynı fikirde.

4. “Oğlum otizm, Tourette, agorafobi, ciddi endişe ve OKB ile mücadele ediyor. Yazarken teselli buldu ve kitabını Amazon'da yayınladı! Burada, kendisine yardım eden öğretmenlerinden birine bir kopyasını veriyor.”

5. “Kız kardeşimin bana gönderdiği fotoğraf; köpeği ve yeni yavru köpekleri.”

6. “Annem kızlarıma birer Pon-Pon halısı yaptı.80 saat sürdü, 320 Pon-Pon yaptı ve en sevdikleri renkleri seçmelerine izin verdi. Sadece Noel'e yetişemedi ama yine de çok mutlular.”

7. "Yıllarca yerde şişme bir yatakta yattıktan sonra sonunda bir yatağım var."

8. Ben buna “Saf Mutluluk” diyorum.

9. “Yeğenim bal kabağına bayılır. Bugün onu ilk defa bir bal kabağı tarlasına götürdük ...”

10. “Karım trende kızımla bu fotoğrafımı yakaladı. Saf mutluluk."

11. "8 yaşındaki sarı labradorumun ve 81 yaşındaki annemin gözlerindeki mutluluğu görünce dizlerimin bağı çözülüyor."

12. O gerçekten mutlu.

13. En yakın arkadaşın yanındaysa, mutlu olursun:

14. 😍

15. “Erkek arkadaşım doğum günümde beni bir lemurla tanıştırdı.”

16. Kar... Tüm insanların mutlu olması için gereken bu.

17. Saf mutluluk diye bir şey yoktur...Yoksa var mı?

18. “Annem 30 yıldan beri minik bir fino köpeği istiyordu. Bu Zoe'nin eve geldiği gün.”

19. “Babam geçen hafta sonu 13 yıl bekarlıktan ve tek başına 3 kız çocuk yetiştirdikten sonra evlendi. Mutluluk böyle görünüyor.”

20. “İşte 101 yaşındaki büyükbabamın yeni yavru köpeğiyle fotoğrafı. Gördüğüm en saf neşe!”

21. “Ben ve kız arkadaşım, trafik kazası geçirdik ve kolunun kesilmesi gerekti. Bir hafta sonra Lola'yı sahiplendik, kimin daha mutlu olduğunu bilmiyorum..."

22. “8 aylık çıraklıktan, çok sayıda temiz çalışmadan ve hazırlıktan sonra, sahte derideki ilk dövmemi yapıyorum. Daha mutlu olamazdım. Bunu ben kazandım.”

23. “Ailem ben bebekken ayrıldı. Evliliği başaramasalar bile, sağlıklı bir ilişki sürdürdüler.Beni eşit derecede yetiştirebildiler. Bu bizim on yıldaki ilk fotoğrafımız. Ayrılan ebeveynlerin bir arada olabileceğinin kanıtı olduğum için teşekkür ederim.”

24. Yaratıcılık ve mutluluk;

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

“Asıl başarısız insan, büyük işleri gerçekleştiremeyen değil –bunu kim başarmıştır ki- bir yuva kurmak, bir dostluğu, bir kadınla mutlu bir ilişkiyi sürdürmek, ekmek parasını kazanmak gibi küçük şeylerde başarısızlık gösteren insandır. Başarısızlığın en acısı budur.”

ufukdiyoki

İnsan ulaşabildiği en mutlu edici şeyleri sürekli olarak ister. Geri kalan mutlu edici şeyler yetmez. Sondaki çocuğa telefon versen o an mutlu olurlar evet ama sonra diğer çocuklar da telefon ister ve mutsuz olurlar. Sonra o çocuk o telefonun daha çok özelliği olsun diye mutsuz olmaya başlar. Bunun için yapacak bir şeyimiz yok.

Gizli Kullanıcı

Mutluluğu hep,az ile yetinmeyi bilmediğimiz için kaçırıyoruz.Hep daha fazlasını arzularken,dibimizde ki mutlulukları görmezden geliyoruz.

Görüş Bildir