Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Milletvekili Şirin Ünal’ın Evinde Çalışan Nadira Kadirova 'Yaşamına Son Verdi'

 > 
156PAYLAŞIM

AKP İstanbul Milletvekili Şirin Ünal'ın Ankara'daki evinde çalışan Özbek asıllı 23 yaşındaki Nadira Kadirova, iddiaya göre Ünal'ın ruhsatlı tabancasıyla yaşamına son verdi. 

Kadirova’nın olaydan 1 gün önce arkadaşına “Çok kötü şeyler oluyor. Ben ağabeyimin yüzüne nasıl bakacağım? Ölmek istiyorum” dediği belirtildi.

Kadirova'nın vekil Şirin Ünal’ın evinde bir yıldır çalıştığı ve Ünal’ın hasta eşine baktığı basına yansıyan bilgiler arasında.

"Kardeşimin intihar etmesini gerektirecek herhangi bir durum yoktu"

Sözcü'den Saygı Öztürk’ün haberine göre ağabey Muhammet Ali Kadirova şöyle konuştu:

“Kardeşimin intihar etmesini gerektirecek herhangi bir durum yoktu. Önümüzdeki günler üniversite sınavı için kursa başlayacaktı. Bildiğimiz kadarıyla Nadira saat 08.48’de milletvekili Ünal’a ait tabancayla kalbine ateş etmiş. Bilkent Hastanesi’ne kaldırılan Nadira kurtarılamadı. Rapora göre 09.50’de ölüm gerçekleşmiş. Kardeşim 4 yıldır Türkiye’de yaşıyordu. Herhangi bir sorunu da yoktu. Bu intihar olayı bizi şaşırttı. Ayrıca Adli Tıp’taki işlemleri milletvekilinin devreye girmesiyle jet hızıyla tamamlandı. Bugün saat 22.00’de cenazesini uçakla ülkemize götüreceğiz.”

Haberde, intiharın Ünal’ın evde bulunduğu sırada gerçekleştiği ve Ünal'ın olayla ilgili konuşmak istemediği aktarıldı.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir