Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Mersin Belediyesi'nden Black Metal'e Tam Destek

Anasayfa > Video

2000'li yılların başında ülkemizde patlayan satanizm olaylarıyla, her siyah t-shirt - siyah kot kombinliye 'Kedi kesici' yakıştırılması yapılmaya başlanmıştı. O günden bugüne ülkemizin metal müziğe bakış açısının ne kadar değiştiğini görmek için sizleri bu videoyla baş başa bırakıyoruz. Black metal artık Büyükşehir belediyelerimizin de tam destek verdiği, yakında düğün derneklerde bile karşımıza çıkabilecek bir müzik türü olmak üzere.

Kaynak: http://playtusu.com/haber/detay/8271/...

Kuru pasta gören gözler, sağlıklı gülüşler

Ünlü black metal grubu Dimmu Borgir'a saygılarını sunan Morin Dagor, Mersin Belediyesi ve Star Moda bayrakları ile çelenklerin arasında bir açılışa katılıyor. Performans sırasında 3.5 kişiye çalan grup, sanki Wembley'deymişçesine hevesli. Klavyesinin yanında bir tabak kuru pasta olan klavyeci, 'Ben neredeyim?' bakışları atan sesçi, 40 derece sıcaklık altında üşenilmeden yapılan corpse paint (makyaj lan işte)... Her izleyişinizde yeni bir detay yakalayabileceğiniz bu video ile black metal'in Mersin'le kucaklaşmasına tanıklık edeceksiniz.

Durun durun, bir video daha var.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
10
7
4
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?