Görüş Bildir
Haberler
Mermer Suyu İçip Ölen Özde Çivici'nin Son Fotoğrafı Ortaya Çıktı

Mermer Suyu İçip Ölen Özde Çivici'nin Son Fotoğrafı Ortaya Çıktı

İzmir'in Selçuk ilçesinde 27 Aralık Pazartesi günü çalıştığı otelde su sandığı mermer cilasını içince hayatını kaybeden halkla ilişkiler görevlisi Özde Çivici'nin (30), hastanedeyken kardeşi Eda Çivici ile çekilen son fotoğrafına Sabah ulaştı. Çivici'nin fotoğrafta ölümüne neden olan şişeyle ve serumla poz verdiği görülüyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda

İzmir'de çalıştığı otelde su sandığı mermer cilası içince hayatını kaybeden halkla ilişkiler görevlisi Özde Çivici'nin (30), hastanedeyken kardeşi Eda Çivici ile çekilen son fotoğrafına Sabah ulaştı. Fotoğrafta Eda Çivici bir elinde ablası Özde Çivici'nin içerek ölümüne neden olan içinde mermer sıvısı bulunan pet şişeyi tutarken, bir eliyle de serumu tutarken görülüyor.

'Bu son fotoğrafımızmış ablam'

'Bu son fotoğrafımızmış ablam'

Fotoğrafdaki diğer isim olan kardeşi Eda Çivici, 'Bu bizim son fotoğrafımızmış ablam. 27 Aralık 2021 anısına. Seni hep çok çok çok çok seviyorum. İyi ki benim ablamsın ve iyi ki varsın. Yeni ilk her şeyi sana anlatacağım. Yine seninle dertleşeceğim. Biz bu fotoğrafı çekilirken seninle sonrasında kahve içmeyi düşünüyorduk. Anısı kalsın dedik. Şimdi sen anım, anım oldum. Seni seviyorum meleğim hep benimlesin' sözleriyle duygularını özetledi.

Arkadaşları Özde'yi anlattı: 'İhmal varsa ortaya çıksın'

Arkadaşları Özde'yi anlattı: 'İhmal varsa ortaya çıksın'

Koreograf Hülya Akıllı (36), '10 yıllık arkadaştık. Aynı deri firmasında beraber mankenlik yapmıştık. Hayalleri olan ve hayat dolu biriydi. 2013'te büyük bir trafik kazası geçirmişti. Nişanlısı Tahsin Çetinçelik o kazada öldü. Özde de büyük yaralarla kurtuldu. Ondan sonra hayata tutundu. Çok hayal kırıklıkları oldu. Dünya güzeli bir kızdı. Mermer cilasından 3-4 yudum içmiş. Tadından anlayamamış. İçtikten sonra fark etmiş. Hatta ilk başta arkadaşları hastaneye götürmek isteyince, 'gerek yok' deyip, gülerek dalga geçmiş. Sonra kusunca hastaneye götürmüşler.' dedi.

Tezgahtar Yonca Özbilen (45), 'Aramızda 15 yaş farkı var. Hem kızım, hem arkadaşım, hem dostumdu. Ölümünden iki gün önce konuşmuştuk. Cıvıl cıvıl hayat dolu bir insandı. Evlenip, yuva kurmak, ileride kendine ait bir restoranı işletmek istiyordu. Kız kardeşinin anlattığına göre, olaydan önce odasına suyunu bırakmış. Daha sonra gelen bir grubu karşılamış. Döndüğünde de masadaki suyu alıp içmiş. Sıvının mermer cilası olduğunu hissetmemiş. Tadı ve görüntüsü su ile benzerlik gösteren bir sıvıymış. Ölümünde ihmal varsa ortaya çıksın.' ifadelerini kullandı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
61
23
12
2
1
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
demet saygılı

bizim gibi çakma medeni ülkelerde sağlığa zararlı sıvılar su şişesine koyulup çalışılır. iş sağlığı ve güvenliği için kanun kadar eğitim de gerekir. eğitimin... Devamını Gör

LezzetliÇipetpet

yazık yaaa hangi geri zekalı bir uyarı bile yazmadan su şişesine böyle bir madde koyar ki..

Gldhntnkt

Bu işte çalışanların söylediklerine göre mermer cilası herkesin ulaşıp alabileceği bir şey değil. Ayrıca çok keskin ve rahatsız edici bir kokusu varmış. Yani... Devamını Gör