Görüş Bildir
Haberler
Merakla Beklediğin Test: Seviyor mu? Sevmiyor mu?

etiket Merakla Beklediğin Test: Seviyor mu? Sevmiyor mu?

miray soysal
26.12.2021 - 16:00

Seviyo, sevmiyo, seviyooo, sevm...  

Sen çok hoşlanıyorsun  ama karşılıklı mı hisler ? Bu Evet/Hayır Testine Göre o seni seviyor mu? Söylüyoruz… Eğer merak ediyorsan; 

Haydi teste!

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

1. Öncelikle tanışıyor musunuz?

2. Sana hiç iltifat etti mi?

3. Her gün konuşuyor musunuz?

4. Birbirinize taktığınız, sadece ikinizin bildiği bir lakap var mı?

5. Çevresiyle seni tanıştırdı mı?

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

6. Genel olarak seni merak ediyor mu?

7. Ona söylediklerini hatırlıyor mu?

8. Sana kendini uzun uzun açıklıyor mu?

9. Konuşurken sürekli sırıtıyor, birlikteyken acayip eğlendiğinizi düşünüyor musun?

10. Son olarak, alacağı bir karar varken senin fikirlerini dikkate alır mı?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam

Seviyooorr!

Senin dikkatini çekmeye çalıştığı kesin! Eeee, sen neyden emin değilsin? Hala görmüyor musun? Seni çok önemsiyor, onu gör diye gözünün içine bakıyor. Senin hayatında neler olup bittiğini merak ediyor. Her daim senin için orada olduğunu sana hissettirmeye çalışıyor. Tüm bunlar onun senden hoşlandığının büyük bir işareti! Sen de o etrafındayken gelen özel bir duyguyu yoğun olarak hissediyorsun. Bizce hoşlandığın kişiyle büyük bir aşk seni bekliyor!

Kafalar biraz karışık!

Senden hoşlanıp hoşlanmadığını gösteren birçok işaret var... Eee haliyle bizim biraz kafamız karıştı, görüyoruz ki senin de kafan karışık. İyi anlaşıyorsunuz ve birlikte çok eğleniyorsunuz, bu yüzden aranızda bir çekim gücünün olduğu kesin. Karşılıklı atacağınız adımlarla bunu daha da kuvvetlendirmek sizin elinizde, fakat bu noktada biraz akışına bırakmakta fayda olduğunu düşünüyoruz. Neden? Çünkü sana yaklaşmaktan utanıyor ya da duygularından emin olmaya çalışıyor olabilir, ama her zaman seni tanımak için bir fırsat arıyor. Bu senden hoşlandığının büyük bir işareti!  Bizce kesinlikle seninle ilgileniyor!

:(

Sevgine yanıt vermeyen birini seviyorsan bu sadece sana üzüntü verir, bu yüzden bırak... Üzme kendini... Sevgine ve sana değer veren birini bul. Yeni birini sevmek, tanımak, değer vermek bunları düşünürken bile yorulduğunu biliyoruz. Doğru kişiyle seni bekleyen güzel günler var. Aşk çok yakında!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
412
189
121
74
67
61
46
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın