Menderes Atilla'dan AKP'ye Oy Vermeyen İşçilere Tehdit: 'Onları İşsiz Yapmak Namus Borcum'

 > -

Şanlıurfa Ceylanpınar Belediyesi'nin AKP'li belediye başkanı Menderes Atilla, kadrolu işçileri tehdit ederek AKP'ye oy vermezlerse işten çıkartılacaklarını söyledi. Partisinin bir seçim toplantısında konuşan Atilla ayrıca, her belediye çalışanının sosyal medya hesaplarını takip ettirdiğini de konuşmasında belirtti. Menderes'in bu sözleri toplantıyı izleyenlerden alkış aldı.

'Kimse kadrosuna güvenmesin, gözünün yaşına bakmam eski durumuna getiririm'

Konuşmasında bin 30 kişiye kadro verdiğini söyleyen Atilla, kadrolu işçilerin başka partilerle 'fingirdeştiğini' söyleyerek onları kimsenin kurtaramayacağını söyledi. Atilla ayrıca oyunu AKP'ye vermeyen kadrolu işçiler için şu ifadeleri kullandı:

"Onları kimse kurtaramaz. Ancak vahi Allah'tan gelirse kurtarırım. Onların sonu şudur, onlara verdiğim kadroyu alıp eskisi gibi işsiz yapmak benim namus borcumdur. Hem AKP sana kadro verecek, AKP sayesinde iş sahibi olacaksın, bir de gideceksin başın gözün oynayacak. Yakında haberlerini alırsınız hiçbir güç elimden kurtaramaz onları. Kimse kadrosuna güvenmesin, gözünün yaşına bakmam eski durumuna getiririm. Allem eder kallem eder başına çorap ördürürüm."

Atilla ayrıca çalışanların sosyal medya hesaplarını ve beğenilerini takip ettirdiğini de söyledi.

İşçileri AKP'ye oy vermezlerde işsiz bırakmakla tehdit eden Atilla sosyal medyanın gündeminde...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir