Mehmet Ali Önel Beyaz TV'ye Konuştu: Eşcinsellik Modası Nüfusu Yok Ediyor, Cinsiyet Eşitliği Fıtrata Aykırı, BTS Grubu Cinsiyetsiz ve Ucube!

-

Beyaz TV’de ekrana gelen ve sunuculuğunu Ferda Yıldırım’ın üstlendiği “Her Açıdan” adlı program, “Keşke kulaklarımız duymaz, gözlerimiz görmez olaydı da bunlara şahit olmasaydık!” dedirten konuşmalara sahne oldu.

22 Ocak'ta yayımlanan bölümün konukları Mehmet Ali Önel ve Murat Akan’dı. İkilinin gündeminde oldukça ilginç konular vardı.

Programda cinsiyet eşitliği diye bir şeyin olmayacağından tutun da, Güney Koreli müzik grubu BTS'in makyaj yaptıkları için ‘cinsiyetsiz' ve 'ucube’ olmasına kadar birbirinden garip söylemlere yer verildi. Bu ilginç sohbetten anladığımız kadarıyla her şey dünya nüfusunun ve aile yapısının bozulmasına yönelik 'şeytani' bir plandan ibaretti.

Haliyle Önel ve Akan'ın yaptığı bu cinsiyetçi ve ırkçı konuşmalar başta BTS’in hayran grubu olarak bilinen ARMY’ler olmak üzere her yaştan ve her kesimden insanın da tepkisini çekti.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın cinsiyet eşitliğine yönelik toplumsal algının öğrencilik yıllarından itibaren düzenlenmesi amacıyla başlattığı “Toplumsal Cinsiyet Eşitliğine Duyarlı Okul” projesini ‘fıtrata aykırı’ bulan Mehmet Ali Önel, ilkokul çocuklarının teneffüslerde BTS grubunun müzikleriyle dans etmesini de "şeytani bir planın parçası" olarak nitelendirdi.

Tartışmalar programdan sonra Twitter'a da taşındı, Mehmet Ali Önel'in attığı bu tweetlerin ardından #bilistedim hashtagine yorum yağdı. Önce Mehmet Ali Önel'in tweetlerine bir bakalım:

#2

#3

#4

#bilistedim hashtaginde Mehmet Ali Önel'e gelen tepkiler ise şöyle:

Farklı grupları seviyor olmak, yapılan haksız eleştirilere göz yummak anlamına gelmiyor. Önemli olan insanlık!

Hepimiz eşitiz!

Herkesin önce kendini sonra dünya üzerindeki tüm canlıları sevmeyi öğrenmesi lazım.

Hani makyaj nötr cinsiyet eylemiydi?

İnsanları 'ucube' ve 'şeytani' olarak görmek tüm inançlara ters...

İnsanların kendini sevmesi için çalışan gençleri karalamak yerine onların söylediklerine kulak vermek gerekmez mi?

İğneyi önce kendimize batırmamız lazım.

Herkes her istediğini yapmakta özgür, başkalarının hakkına zarar vermedikleri müddetçe!

Pek siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
senaalk21678440

Öncelikle ülkede o kadar cok şehit var, o kadar çok tecavüz ve adam öldürme vb olaylar varken buna takılmanız çok aşırı gereksiz ve saçma.Ve ben 3 yıldır bu grubu biliyorum ve severekte dinliyorum. Ayrıca 17 yaşındayım ve benim birde abim var 25 yaşında o da bu hayranlığımı biliyor ve kendisi bile bu grubu severek dinliyor lütfen artik ergen muamelesi yapmasanız bizlere evet bir kac tane bize özenerek fan olan küçük çocuklar var ama sırf onlar yüzünden bizleri kirletmeniz çok saçma

aysegul-ozyer1

Neden BTS'den önce başka sorunlarla ilgilenmiyorsunuz? O kadar tecavüz, kadına şiddet, hırsızlık vb. suçlar varken neden sadece BTS? Eğer böyle saçma şeylere kafa yoracağınıza, Karaman'da 45 çocuk tecavüze uğradı ona baksaydınız keşke? Siz, Özgecan Arslan'a bile böyle yapmadınız. Ama maalesef ülkemin tek derdi boş yapmak. Ülkemin zihniyetini böyle insanlar bozuyor.

mastani_

Ben BTS dinleyen ve fandomunda bulunan bir insanım! Dinlediğim bütün şarkılarının anlamlarını ve bana kattıklarını da gayet iyi bilirim. Böyle mankafa insanlara zaten laf anlatmaya çalışmak hata. İsteyen cinsiyetsiz olur isteyen istediği her haltı olur arkadaşım. Herkesin kendi aklı fikri mevcut, bunlarda anca bizim sinirimizi bozmakla kalıyor.

acelyag

Eğer toplumu yok eden bir olgu varsa o da saç boyatmak, eşitlik falan değildir; cahilliktir.

arslanoglu

yav daha lisede çocuk erkekten hoşlanıyorum diyor yaş da düştü

ozgur-dogan15

İnsanlar cinsel hislerini 12-13 yaşında anlar. 50 yaşında mı hoşlanıyorum desin.

corpse-bride

eşcinsellik doğuştan geldiği için olabilir mi? uyusturucuyla karıstırdın sanırım durumu uyusturucuyu bırakırsın ama escınsellık bırakılabılecek bı olgu degıl yoksa sımdıye yok edılmesı bızımde bunu bılmememız gerekırdı az akıl ya

Başlıklar

Twittermüzik
Görüş Bildir