Masumlar Apartmanı 24. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! İnci Han'ın Çöplüğünde...

0PAYLAŞIM

Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda; Naci Safiye'yi İstanbul manzarasını görebileceği bir yere götürür ve Safiye gözlerini açtığında etrafa hayranlıkla bakar. İnci Han'dan artık doğruyu söylemesini beklerken Gülben evde gelinlik giymiş hayal dünyasındadır. Sonunda İnci Han'ın çöplüğüne şahit olmuştur. İşte Masumlar Apartmanı 24. bölüm fragmanı...

İşte Masumlar Apartmanı Yeni Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı Son Bölüm Özeti

Han, Esra’ya yaptığı açıklamalarla durumu bir kez daha kurtardığını düşünürken, Esra’nın çok daha fazlasını gördüğünden habersizdir. Esra öğrendiklerinin şokuyla ne yapacağını bilmez haldedir. Sonunda İnci’ye anlatır. İnci için durum bu kez sadece bir şüpheden ibaret olmaktan çıkmıştır. Araştırmaya girişir.

Naci ise Safiye’ye bu sefer öncekinden çok daha büyük bir sürpriz hazırlar. Ancak işler planladığı gibi gitmez. Artık Naci için gerçeklerle yüzleşme vaktidir.

Hikmet’in hastalığı yüzünden yaşadığı kafa karışıklığı, Gülben ve Esat’ı çok zor bir durumda bırakır. Neriman ise okulda Gamze’nin meydan okumasını kabul eder ve yepyeni bir heyecan keşfeder. Bu keşif, onu hiç tanımadığı tehlikeli sulara yönlendirir. Esra’nın apartmandan gelen kokuyu takip etmesi ise ortalığı iyice karıştıracak olaylar silsilesini başlatır.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir