Masumlar Apartmanı 12. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı... Safiye Hisleriyle Yüzleşiyor

0PAYLAŞIM

Masumlar Apartmanı 12. yeni bölüm fragmanı ekrana geldi. Yeni fragmanda aşka gelen Safiye'nin bakışlarındaki değişim gözler önüne seriliyor. Babaları masada okuduğu şiirle herkesi kendi iç dünyasına götürüyor. Peki yeni bölümde başka neler olacak? İşte Masımlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı...

Masumlar Apartmanı 12. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 11. Bölüm Fragmanı

Herkes Safiye’nin aşka düşman olduğunu düşünürken, Naci’nin gelişi onun tüm duygularını alt üst eder. Eski hatıraları yerlerinden bir bir çıkar ve Safiye’yi gafil avlar. Safiye onu karşı pencereden görme ihtimaliyle bile baş edemezken, Naci nin atacağı bir adımla daha da sarsılacaktır.

Gülben ise Esat’ın evine giderek herkesi şaşırtmış, Han ve Esat’ı zor durumda bırakmıştır. İnci devreye girip tatsız bir olay yaşanmaması için elinden geleni yapar. Han’ın hayatındaki zorlukları daha da yakından gören İnci, onun yükünü hafifletmeye çalışır. Bu uğurda en yakın arkadaşı Esra’yla arasının bozulmasını bile göze alacaktır.

Memduh okul kredisini ödemek için torunlarından gizli taksiciliğe başlar. Safiye Han’ın ardından Gülben’i de kaybedeceğine inanır. Yalnız öleceğini söyleyen annesinin haklı çıkmasından korkmaktadır.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir