MasterChef Yarışmasından Diskalifiye Edilen Murat Öztürk'ten İlk Açıklama Geldi: "Troll Yapalım Dedik, Dozunu Kaçırdık!"

2.1bPAYLAŞIM

Geçtiğimiz günlerde MasterChef yarışmasından diskalifiye olan Murat, bugün bir açıklama yaptı.

Gelin bakalım, neler demiş?

Bildiğiniz üzere, Murat Öztürk, geçtiğimiz günlerde MasterChef Türkiye yarışmasından diskalifiye edilmişti.

Yaptığı saygısızca hareketler, artık şefleri de bezdirmişti çünkü!

Size burada da bolca anlatmıştık.

Yemekteyiz'in Ardından Buradan da Gönderildi! MasterChef Yarışmacısı Murat Öztürk Diskalifiye Edildi! - onedio.com
Yemekteyiz'in Ardından Buradan da Gönderildi! MasterChef Yarışmacısı Murat Öztürk Diskalifiye Edildi! - onedio.com

İşte salı günü yayınlanan programda diskalifiye olduğu açıklanan Murat, bugün bir magazin programına bağlanarak hakkında merak edilenleri anlattı.

Gelelim o açıklamasına!

"Ben sinirli bir kişi değilim. Tamamen 'Trol yapalım' dedik, sanırım dozunu kaçırdık. Bütün insanlardan özür diliyorum. Eşim var, 2 çocuğum var. Okul arkadaşları var. Bunları düşünmek lazım. Ben bana söz hakkı verirler de, özür dilerim diye düşündüm."

Survivor konusuna da değindi.

"Survivor'dan çıkarıldığımla ilgili bir bilgim yok. Acun abi yaptıysa bir bildiği vardır. Acun Baba'yı severim."

"Diskalifiyeden benim haberim yoktu."

"Evde çekime gideceğim diye bekliyordum. Yayını izlerken diskalifiye edildiğimi öğrendim. Haber verilseydi hoş olurdu. Ben bu camiaya çıktığıma bile pişmanım. Ben telefon kullanmasını bile bilmem. Ben telefon kullanana kızan adamım."

"Üstüme kimse su dökemez."

"32 senedir bu işi yapıyorum. Oradaki jüriler bile benimle baş edemez. Ekmeleddin İhsanoğlu'nun aşçılığını yaptım, Belçika'da Brüksel Büyükelçiliği'nin 4 sene aşçılığını yaptım, bakan, başbakan, cumhurbaşkanı, kralı kim varsa hepsiyle el sıkıştım teşekkür ettim. Geldiğimiz hale bak."

"Kimse beni çekemiyor."

"2 dil biliyorum. Fransızcam var, İngilizcem var. Çok kültürlüyüm. Kameralar dışında kimse beni çekemiyor. Baktılar benden iyi bu adam, çıkardılar. Aynı yarışmada olduğu gibi…"

"Bana ne derlerse onu yaptım."

"Önce bana 'jüri ol’ dediler, sonra 'yarışmacı ol' dediler. Ben bana ne derlerse onu yaptım. Ben yarışmacı olacak adam mıyım? Dalga mı geçiyorsunuz? O kadar çaylağın içerisinde bir tane profesyonel. İnsan hayatında kötü anları olabilir. Bu da benim kötü anımdı. Özür dilerim, bir daha olmaz. Ben kimseye, kişiye küfür etmedim. Bizim mutfak ortamı küfürlüdür zaten. Aşçılar bilir… Bizim de ağzımız alışmış. İlk defa televizyona çıkınca böyle oldu."

Kızına şiddet uyguladığı haberlerini de yalanladı.

"Ortaköy'de dayak diye bir şey yok. Ben 40 senelik Ortaköylüyüm. Burada bize kalkan eller kırılır. Kim kimi dövecek? Benim amacım şöhret olmak değil ki… Ben şöhret olmadım. Sokağa çıktığımda insanlar beni tanıyor ama bu umurumda değil."

"Biraz şımardım galiba..."

"Diskalifiye olduğum söylenseydi en azından güzel olurdu. Yarışmacı arkadaşlarımı da aradım kimse açmadı. Herhalde izlerken kendisi öğrensin durumu oldu. Programda biraz ön plana çıkmak isteyip şımardım galiba. Olmayacak işler yapmışım."

Bakalım neler olacak?

Jüri ve yarışmacı arkadaşlar bu açıklamaya bir cevap verecekler mi?

Merakla bekliyoruz!

Peki, siz ne diyorsunuz bu açıklamalarına?

Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tugba-yeliz

Bir gün olsun televizyonu açtığımda adam gibi bir bilim programı, doğru dürüst bir belgesel göremeyecek miyim? "Halk bunu istiyor" diye diye zorla bize bunları itelemekten bıkmadınız mı? Bi bitin artık yahu! Ben de halkım ve bunu istediğim falan yok. Kimseye ses duyuramamaktan bir hal olduk şu memlekette...

yusufkayhan35

Bunlar ana akım kanalalları. ABD başta olmak üzere bir çok ülkede böyle saçma programlar prime time saatlerinde gösterilir.Çünkü insanlar bir şekilde kafalarını dağıtnak ister. Belgesel yada bilim programları izlemek istersen bir çok böyle program var. Yeterki sen izlemek iste .

tugba-yeliz

Onu ben de biliyorum ve istediğim zaman açıp izliyorum zaten. Fakat ben bunları televizyonlarda da görmek istiyorum, çünkü başkalarının da biraz bu tür şeylere teşvik edilmesini istiyorum. Herkesin elinin altında internet yok ya da nasıl kullanacağını herkes bilmiyor. Sabahtan akşama kadar sadece kafa dağıtacak programlar olması normal değil. Daha ciddi şeylere de önem vermek gerekiyor (siyaset konuşmak dışındaki ciddi işlerden bahsediyorum). Sizin söylediğiniz mantıkla bakarsak, buraya konu olan türdeki programları da açıp izleyebileceğimiz birçok yer var. O zaman onlar da yayımlanmasın? Neyse... Benim amacım sizinle ya da bir başkasıyla tartışmak/kavga etmek değil. Yanlış bulduğum bir şeyi eleştiriyorum sadece. Katılmak zorunda değilsiniz. Saygı duyarım.

Gizli Kullanıcı

bide haber yapıp konuşturuyosunuz.alın size şöhret işte,siz yaptınız bunu..pff

hipergrafi

Ailesi bunu fena yıpratmış kendini de bizi de rezil ettin diye.

babur-nalcaci

böyle boş beleş gerksiz insanları hatamıza katanların hayatına sokuyum

beyzaironside

yeni bir taner tolga tarlacı vakası

Görüş Bildir