Görüş Bildir
Haberler
MasterChef'te Eleme Adayları Kimler Oldu? Dün Akşam (3 Eylül Cuma) MasterChef'te Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

MasterChef'te Eleme Adayları Kimler Oldu? Dün Akşam (3 Eylül Cuma) MasterChef'te Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

3 Eylül Cuma akşamı MasterChef mavi ve kırmızı takım yarışmacıları AFAD ekibine yemek hazırladılar. Her iki takım da kıyasıya mücadele ederken kazanmak için ellerinden geleni yaptılar. Yarışmanın sonunda ise açılan zarflar sonucu dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli olurken kaybeden takım yarışmacıları arasından da eleme adayları potaya girecek. Peki; MasterChef'te kim kazandı, eleme adayları kimler oldu? 3 Eylül Cuma MasterChef eleme adayları ile kazananlar! Detaylar haberimizde...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Ekranların yemek yarışması programı MasterChef Türkiye 3 Eylül Cuma akşamı yeni bölümü ile ekranlarda yerini aldı. Mavi ve kırmızı takım yarışmacıları tüm becerilerini kullanarak en güzel ve lezzetli yemekleri yapmak için mücadele ettiler. AFAD ekibine yemek hazırlayan iki takım arasında kıyasıya mücadele yaşandı. Yarışmanın sonunda ise hem kazanan takım belli olacak hem de eleme adaylarının ismi potaya girecek. Peki; MasterChef’te kim kazandı? MasterChef eleme adayları kimler oldu?

MASTERCHEFTE DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Bu akşam yayınlanan programda ayran aşı çorbası, zeytinyağlı dolma, Ege otları kavurması, Dana Rosso ve tatlı yapıldı. Açılan zarflar sonrası kazanan takım mavi oldu.

ELEME ADAYLARI KİMLER?

Jürilerin en beğendiği 3 tabak:

- İbrahim

- Mert

- Burcu

En iyi 3. tabak : Mert

En iyi 2. tabak : Burcu

En iyi 1. tabak : İbrahim

KAZANAN İSİM : İBRAHİM

İbrahim 5. eleme adayı olarak Safanur'un ismini verdi.

6. eleme adayı Hamza oldu.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın