Görüş Bildir
Haberler
Mark Zuckerberg Neden Bir Kova Buzlu Suyu Kafasından Aşağı Boca Ediyor?

Mark Zuckerberg Neden Bir Kova Buzlu Suyu Kafasından Aşağı Boca Ediyor?

Can Dinibutunoglu
14.08.2014 - 11:53 Son Güncelleme: 14.08.2014 - 16:45
İçeriğin Devamı Aşağıda

Bu garip gibi görünen eylemin amacı ALS hastalığı için farkındalık yaratmak ve bağış yapılabilmesini sağlamak. 

Amerika'da faliyet gösteren ve ALS hastalığının tedavisi için çalışan ALS Association derneğine bağış yapılması için New Jersey valisi Chris Christie'nin önderliğinde başlayan kampanya büyük ses getirdi. 

Mark Zuckerberg'i de er meydanına davet eden Vali Zuckerberg'e 24 saat süre vermişti. 24 saat tamamlanmadan Mark bir video çekti ve iddiayı kabul ettiğini belirterek yapması gerekeni yaptı.

Zuckerberg, kural gereği kampanyaya katılmaları amacıyla aralarında Bill Gates'in de bulunduğu 3 kişiye daha meydan okudu. Meydan okunan kişilerin kendilerine meydan okuyan kişi gibi buz gibi bir kova suyu başlarından aşağı dökmeleri bekleniyor. Gates’ten henüz ses yok.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Semih AKBAL

aynıısını jimmy fallon ve roots'da yapmıştı

Pasif Kullanıcı

Helal olsun ünlülere kimsenin yapamadıklarını yapıyorlar takdir ettim. İnsanlar 1 yudum suya muhtaçken 'ironi herhalde SOĞUK SU' Litrelerce suyu israf etmek ... Devamını Gör

cem bil

eğer bu herifin yaptığı bağış ve yaptığı hareket sonrası çektiği video bağışçı sayısında artış sağlayacaksa bir kova suyun ziyan edilmesi büyük bir kayıp değ... Devamını Gör

Hesapno.com

ALS Derneği banka hesapları : als.hesapno.com