Görüş Bildir
Haberler
Mansur Yavaş Yolsuzluk Bahsini Açınca, AKP'li Ölmez Masayı Yumrukladı

etiket Mansur Yavaş Yolsuzluk Bahsini Açınca, AKP'li Ölmez Masayı Yumrukladı

ABB Başkanı Mansur Yavaş'ın kendisi ve ekibine yönelik hakaret ve iddialara yanıt verdiği, eski dönemde yapılan yolsuzlukları açıkladığı konuşma sırasında, Gökçek döneminin Meclis Başkan Vekili olan Ali İhsan Ölmez sıraları yumrukladı.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi'nde gergin geçen Nisan ayı oturumuna ait yeni görüntüler ortaya çıktı. Görevinden istifa ettirilen Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek’in döneminde Meclis Grup Başkan Vekili olan Ali İhsan Ölmez, Başkan Mansur Yavaş’ın kendisine ve ekibine yönelik iddialara cevap vereceği, eski dönemde yapılan yolsuzlukları açıkladığı konuşmayı bölmek için sıraları yumrukladı.

Partili arkadaşları tarafından uyarılan Ölmez, uyarıyı yapan AKP'li grup üyelerine de tepki gösterdi.

Masayı yumrukladı 🎥

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın kendisi, resmi çalışanları ve seçilmiş meclis üyeleri hakkındaki iddialara cevap verdiği nisan ayı meclis oturumu olaylı geçti. Nisan ayı oturumuna ilişkin ortaya çıkan yeni görüntülerde eski Başkan Melih Gökçek’in Grup Başkan Vekili olan Ali İhsan Ölmez’in, Mansur Yavaş’ın konuşmasını bölmek için sıraları dakikalarca yumrukladığı görüntülendi.

Ölmez, Mansur Yavaş’ın konuşma yaptığı sırada Melih Gökçek hakkında yaptığı açıklamalar nedeniyle kürsüye yürümek istedi. Ölmez’e CHP’li ve İYİ Partili Meclis üyeleri tepki gösterince tartışma çıktı.

"Hakaret edip cevabı duymak istemiyorlar"

"Hakaret edip cevabı duymak istemiyorlar"
İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Konuşmasını engellemeye çalışan AKP Grup Başkan Vekili Murat Köse, eski Grup Başkan Vekili Ali İhsan Ölmez ve grup üyelerine tepki gösteren Yavaş, “Ben kabile gibi yönetsem burada konuşamazsınız. Sabahlara kadar hakaret edin, iftira atın. Siyasi ahlaka yakışmayan, dedikodu üreten, ‘duyduk’, ‘tahmin ediyoruz’, biliyoruz’ kelimeleriyle başlayan iftira dolu cümleler kurun. Fitne peşine düşün, hakaretler edin. Bunu yapanlar küçük bir siyasetin küçük bir versiyonu olmaktan asla öteye geçemeyeceklerdir. Sevgili Ankaralılar, bunlar konuşuyorlar, hakaret ediyorlar ama ben cevap vereceğim zaman duymak istemiyorlar. Ankara halkı duysun ve kararını versin” diye konuştu.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
103
69
62
2
1
1
1
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
rednose34

İhtiyara bak damacana melih döneminde ne kadar yediyse mosmor oldi 😁

Pasif Kullanıcı

Tam bir suçlu psikolojisi, nerde görsem tanırım bunu😂

medj4iTR

Suratını sıfatını seveyim senin Allah’ın davarosu. Meymenet yok suratta, içinin güzelliği dışına vurmuş.