Görüş Bildir

Mağazada Su Diye Çamaşır Suyu İçti! Hastaneye Kaldırıldı...

Anasayfa > Güncel

Su diye çamaşır suyu içen ünlülerin boşanma avukatı Aslı Hatemi, İstanbul Nişantaşı'nda alışveriş için gittiği mağazada su diye verilen çamaşır suyunu içti. Hastaneye kaldırılan Hatemi'nin midesi yıkandı. Peki, Aslı Hatemi sağlık durumu nasıl? İşte merak edilen detaylar...

Model Demet Şener’in avukatı olarak ünlenen sosyetik avukat Aslı Hatemi başına gelmeyen kalmadı. Hatemi, hafta sonu Nişantaşı’nda alışveriş için gittiği mağazada su istedi.

Ünlülerin boşanma avukatı Aslı Hatemi, hafta sonu Nişantaşı’nda alışveriş için gittiği mağazada su istedi. Başına gelmeyen kalmadı. Üzerinde etiket olmayan şişenin içinde getirilen sıvıyı su diye içen Hatemi birden fenalaştı.

Aslı Hatemi’nin Sağlık Durumu Nasıl?

Aslı Hatemi’nin Sağlık Durumu Nasıl?

Hemen hastaneye kaldırılan Hatemi’nin midesi yıkandı, endoskopi çekildi. Aslı Hatemi, “Bildiğiniz su şişesiydi. Meğer içinde çamaşır suyu varmış. Bir gece hastanede yattım. Şimdi iyiyim ama 30 gün boyunca kontrollerim olacak. Ölümden döndüm. Hukuki süreci de başlatacağım. Kimseye güvenmeyin, yediğinizi içtiğinizi kontrol edin” dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?