Görüş Bildir
Haberler
Lise Öğrencisi Nazlı'dan 51 Gündür Haber Alınamıyor: 'Sokak Sokak Gezip Arıyoruz'

Lise Öğrencisi Nazlı'dan 51 Gündür Haber Alınamıyor: 'Sokak Sokak Gezip Arıyoruz'

İzmir'in Çiğli ilçesinde, 16 yaşındaki lise öğrencisi Nazlı Demirtaş'tan 51 gündür haber alınamıyor. 

İçeriğin Devamı Aşağıda

İzmir Çiğli'de 11 Aralık 2020'de, 16 yaşındaki lise öğrencisi Nazlı Demirtaş, yanında kaldığı ablası uyuduğu sırada evden ayrılarak ortadan kayboldu. O tarihten bu yana kızı Nazlı'dan haber alamadıklarını belirten anne Nuray Özsöz hem yetkililerden hem de vatandaşlardan yardım istiyor.

"Hayatta mı değil mi onu bile bilmiyoruz"

"Hayatta mı değil mi onu bile bilmiyoruz"

Pazarda çay satarak geçimini sağlayan anne Özsöz, kızının neden gittiğine anlam veremediklerini söyledi. 

Anne Özsöz, 'Nazlı ile ablası yanıma geldiler. Ben de tezgahı kapattıktan sonra hep birlikte eve geçtik. Ardından yemeğimizi yiyip, sohbet ettik. Sabah olunca iki kardeş, toplanıp eve gittiler. Gittiklerinde ev işlerini yapmışlar. Akşam olunca ablası uyumuş. Ondan sonrası yok. Nazlı, evi terk etmiş. Ablası Hazal sabah uyandığında 'Nazlı yok' diyerek beni aradı. Çantasını da alıp gitmiş. Hemen karakola gittik, ifade verdik. Yaklaşık 1,5 ay oldu hiçbir haber yok. Aramadığımız yer kalmadı. Bizimle hiç iletişime geçmedi. Sokak sokak gezip arıyoruz. Bunun dışında sosyal medyada da arıyoruz. Ancak Nazlı'dan hiçbir iz yok. Hayatta mı değil mi onu bile bilmiyoruz. Sadece biz de değil, arkadaşları da sürekli arıyor' dedi.

"Sosyal medya hesaplarını da kapattı"

"Sosyal medya hesaplarını da kapattı"

Nazlı'nın sosyal medya hesaplarını da kapattığını belirten Özsöz, 'Neden gittiğini bilmiyoruz. Nazlı'da hiçbir anormallik yoktu. Aramızda kavga veya tartışma gibi şeyler de yaşanmadı. Sosyal medya hesapları kapalı. Telefonun sinyali de son olarak kaybolduğu Çiğli'de sinyal veriyor. Gecem gündüzüm birbirine girdi. Kim aklıma gelirse arayıp soruyorum, sokakları geziyorum. Haftada bir gün de pazara çıkıp çay satıyorum. Her şeyi bıraktım evladımın peşine düştüm' diye konuştu.

"Geri gelsin, ben onu her şeyiyle kabul ederim"

"Geri gelsin, ben onu her şeyiyle kabul ederim"

Kızı Nazlı'ya da geri dönmesi çağrısında bulunan Özsoz, 'Ne olursa olsun geri gelsin. Ben onu her şeyiyle kabul ederim. O benim çocuğum. Ona kızamam. Gülüp oynayan çocuk bir anda kayboldu. Nazlı'yı görenler ya da yerini bilenler ne olur polisi arasınlar. Eğer kızımı ellerinde tutuyorlarsa geri versinler. Kızım sanki kuş olup uçtu' dedi.

Bu haberler de ilginizi çekebilir 👇

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
51
6
2
2
2
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın