Yaratıcılıkta Lady Gaga ile Kapışan Kostümleriyle: Türk Monster'lar Konser Alanında!

 > -

Konser kapısında kostümlü balo!

Bugün İstanbul'da konser verecek Lady Gaga için hayranları tüm yaratıcıklıklarını konuşturmuş!

1. 

Bir diğer açı:

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
benimnickimminaj

namus bekçiliği yapmadan önce kendinizi terbiye edin. eşcinsellik osmanlıdan beri topraklarımızda bulunuyor(lgbt birey değilim).bilip bilmeden konuşup gerizekalılık etmeyin.

irfan-meric

Bu kadar nefret çok fazla. Estetik açıdan doğru bulmuyor olabilirsiniz ama bunu bir hakaret aracı olarak kullanamazsınız. Sizin özgürlük kavramının %1'ini bile kullanmaya yetecek bakış açınız yokken, o kavramı kullanabilen ve bundan korkmayan insanları ötekileştirmeniz çok doğal. Bu nefret dolu insanların kendilerini iyileştirmeye ihtiyaçları var.Kimin ne yaptığı sadece kendisini ilgilendirir. Doğru bulmayabilirsiniz, güzel bulmayabilirsiniz, uygunsuz bulabilirsiniz ama tüm bu düşünceleri başkalarını yermek için, aşağılamak, ötekileştirmek için kullnamazsınız. İnsan haklarına aykırı bu. Lütfen bakış açınızı genişletin ve bilinçlenin. Bu, yoldan çıkmışlığı desteklemek veya başka bir şey için değil. Bu bir kendini ifade ediş şekli ve saygı duymak zorundasınız. Zorundasınız çünkü insanlık bunu gerektiriyor. Aksi halde ben sizin insanlığınızdan şüphe ederim. "Bizim insanlığımızdan şüphe ediyormuş." bize ne de diyebilirsiniz. Doğrudur, diyebilirsiniz. Ama bu şekilde davranmayı kendinize yakıştırıyorsanız düşünebilen bireyler olarak kendinize haksızlık ettiğinizi düşünürüm sadece.

faithfull

Hakkaten canavar gibiler aq korktum.

heisenberg

Sıkıntı büyük!

r0x

leydi gaga bunları gördüyse o bile kıçıyla gülmüştür bunlara eminim :v

murat-germanotta

Gaga zaten kendinizi nasıl özgür hissediyorsanız konserime öyle gelin diyor. Kendinizi özgür hissedeceğiniz tek yer benim konserimdir diyor ki kendiside kıyafetler hakkında çok olumlu eleştiride bulundu.

salih-karaca

şimdi olumlu eleştiride bulundu diye sevindinmi at hırsızı

faithfull

eminim sende buradakilerden birisindir murat.

r0x

senin gibi ucube gaylerle dünya dalga geçiyorken ben ne olumlu eleştiri yapıcam lan tipitip

irfan-meric

İçiniz nefret dolu. çok yazık.

Görüş Bildir