Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kuzey Ormanları'ndaki Tahribat Havadan Görüntülendi

Anasayfa > Gündem

3’üncü köprü ve 3’üncü havalimanı gibi projeler için İstanbul’un oksijen ve su kaynağı Kuzey Ormanları’nda yaratılan tahribatın vardığı boyut havadan görüntülendi.

Yeryüzü dergisi Magma’nın genel yayın yönetmeni Özcan Yüksek, ‘Kuzey Ormanları’nın uçaktan çekilmiş bir fotoğrafını Twitter hesabından ‘Düşman yapmaz’ mesajıyla paylaştı.

Uçaklar İstanbul’a inerken ve kalkarken karşılaşılan manzaranın bu olduğunu belirten Yüksek, bu fotoğrafın siyah beyaz halini paylaştığı tweet’te ise “Üstelik: Bu daha başlangıç” diyerek doğa katliamının bu noktada kalmayacağına dikkat çekti.

Kaynak: Diken

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Mario Auditore

ne yapsa bişey bulacaksınız zaten takmıyoruz sizi biz ülkenin geleceğini düşünenler olarak.

Lee Mou

Değil ülkenin Dünya nın geleceği ormanlarda. Bilim insanlarının öngöremediği şey : '' Eğer sibirya daki donmuş topraklar çözülürse ve havaya karbondan daha a... Devamını Gör

Lee Mou

En fena devlet espirisidir ormanı tahrip edip sonra orman vasfını yitirmis 2B arazi diye satışa çıkarılması sonra komisyon paralarının parti havuzuna aktarıl... Devamını Gör