Kutlu Olsun! 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Coşkusunu Sosyal Medyada Paylaşan 19 Ünlü

-

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı tüm yurtta coşkuyla kutlanmaya devam ediyor. Türkiye'nin ünlü isimleri de bu önemli günle ilgili kayıtsız kalmadı, coşkularını sosyal medya hesapları üzerinden Instagram ve Twitter aracılığı ile paylaştı.

Bu önemli günü bizler de büyük bir sevinç ile kutluyor, Mustafa Kemal Atatürk'e minnet borcumuzu bir kez daha hatırlıyoruz. Kutlu olsun!

1. 

2. 

Bu denizlerde bu bayrağı açabilmemizi sağlayan ulu önderimiz Atatürk 'ü saygıyla ve özlemle anıyoruz ⚓️

Ata Demirer (@atademirerofficial)'in paylaştığı bir gönderi ()

3. 

Ey Büyük Ata, Varlığımızın en kutsal temeli olan, Türk İstiklâl ve Cumhuriyetinin sonsuz bekçisiyiz. Bu karar, değişmez irademizin ilk ve son anlatımıdır. İstikbâlde, hiçbir kuvvet bizi yolumuzdan döndürmeyecektir. Bizler, bütün hızımızı senden, ulusal tarihimizden ve ruhumuzdaki sönmez inanç ateşinden alıyoruz. Senin kurduğun güçlü temeller üzerinde attığımız her adım sağlam, yaptığımız her atılım bilinçlidir. En kıymetli emanetimiz olan, Türk İstiklâl ve Cumhuriyeti, varlığımızın esası olarak, eğilmez başların, bükülmez kolların, yenilmez Türk evlatlarının elinde sonsuza dek yaşayacak ve nesillerden nesillere devredilecektir. İstiklâl ve Cumhuriyetimize kastedecek düşmanlar, en modern silahlarla donanmış olarak, en kuvvetli ordularla üzerimize saldırsalar dahi, ulusal birliğimizi ve yenilmez Türk gücünün zerresini bile sarsamayacaktır. Çünkü, bu aziz vatanın toprakları üzerinde yetişen azimli ve inançlı Türk gençliği, dökülen temiz kanların ve Cumhuriyet devrimlerimizin aydın ürünleridir. Vatanın ve milletin selameti için her zorluğa iman dolu göğsümüzü germek, gerçek amacımız olacaktır. Ey Türk’ün büyük Ata’sı ! İstiklâl ve Cumhuriyetimizi korumak gerektiği zaman, içinde bulunacağımız durumlar ve şartlar ne olursa olsun, kudret ve cesaretimizi damarlarımızdaki asil kandan alarak, bütün engelleri aşıp her güçlüğü yenmek azmindeyiz. Türk gençliği olarak özgürlüğün, bağımsızlığın, egemenliğin, cumhuriyet ve devrimlerin yılmaz bekçileriyiz. Her zaman, her yerde ve her durumda Atatürk ilkelerinden ayrılmayacağımıza, çağdaş uygarlığa geçmek için bütün zorlukları yeneceğimize, namus ve şeref sözü verir, kendimizi büyük Türk ulusuna adarız. Türk Gençliği #19mayıs #Atatürk 'ü anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun

Kadir Doğulu (@kadirdogulu)'in paylaştığı bir gönderi ()

4. 

5. 

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun♥️

Hülya Avşar (@hulyavsr)'in paylaştığı bir gönderi ()

6. 

Dünyanın en gerçek özlemiyle...19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun!

Emre Aydın (@emreaydin)'in paylaştığı bir gönderi ()

7. 

#19Mayıs

Tarkan Tevetoğlu (@tarkan)'in paylaştığı bir gönderi ()

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nadia

❤️ Sevgi ve saygıyla anıyorum. Mekanı cennet olsun.

can-oz-demir

7. Fotografa bakinca icim urperiyo bee bu nasil bi asalettir yigidim.

theravenwoman

#11 efsane bee. en sevdiğin fotoğrafı ♥

sema-takumi

Paşam toprağın bol ruhun şad mekanın cennet olsun Rabbim senden bin kere razı olsun

Görüş Bildir