Kulağa Şaka Gibi Gelmesine Rağmen Tamamı Gerçek Olan 13 Dünya Saçması Boşanma Sebebi!

2.6bPAYLAŞIM

Okurken ağzınızın açık kalmasına engel olamayacağınız, dünyanın en komik boşanma sebeplerini duymaya hazır mısınız?  thechive'de derlenen ve sizler için çevirdiğimiz en saçma boşanma sebepleri için okumaya devam edin!

Kaynak: http://thechive.com/2018/05/08/divorce-l...

1. Arkadaşımın aşkısın!

"İki çift boşanmak istedikleri için bana geldi. Öğrendim ki bu iki çift de 15 yıldır arkadaşlarmış. A çiftinin erkeği, B çiftinin karısından hoşlanmaya başlıyor. B çiftinin erkeği ise A çiftinin karısından hoşlandığını anlıyor. Hakim tek celsede boşadıktan sonra bir hafta içinde birbirlerinin eşleriyle evlendiler ve daha mutlu bir şekilde hayatlarına aynı şekilde devam ettiler..."

2. Sadece 5 cm!

"Kadın evliliğin feshini istiyor. Çünkü yaklaşık 1 yıldır evli olmalarına rağmen hala seks yapmamışlar. Çünkü kocası sürekli olarak kaçıyor ve bahaneler uyduruyormuş. Adamın penis boyunun 5 cm olduğunu mahkeme daha sonradan keşfetti."

3. Kahven nasıl olsun?

"Karısından boşanmak isteyen bir müvekkilim var. Çünkü karısı 7 yıldır her gün kahvesini nasıl istediğini soruyormuş..."

4. Duş perdesi çilesi

"Müvekkilim kocasından boşanmak istiyor çünkü duş perdesini sürekli kendisi takıyormuş. Bardağı taşıran son damla dedikleri bu olsa gerek..."

5. Ağız şapırtısı

"Komşum kocasına boşanma davası açtı. Çünkü adam yemek yerken ağzını şapırdatıyor, kahvesini ve çorbasını içerken de çok ses çıkarıyordu. Komşum eğer kocasından boşanmazsa hapse girebileceğini söyledi..."

6. Tuvalet kağıdı

"Patronum karısından boşandı. Karısı sürekli olarak insanlara patronumun ne kadar çok tuvalet kağıdı harcadığından bahsediyormuş. Aşırı tutumlu ve titiz olan kadın, patronum tuvaletteyken yanına gidip ne kadar tuvalet kağıdı harcadığına bakıyormuş..."

7. Makarna sosu

"Guantanamo askeri üssünde çalışan bir asker tanıdığım vardı. Yerli halktan tanıştığı bir kızla tanışıp birbirlerine aşık oldular ve evlenmeye karar verdiler. Bir gün kocası işten eve döndüğünde makarna yapan kadın, buzluktan üzerinde herhangi bir logo olmayan bir paket çıkarmış ve sosla birlikte karıştırıp makarnaya dökmüş. Daha sonradan anlaşılıyor ki kadın yemeklere adet kanından koyuyormuş. Çünkü annesi ve anneannesi kocasını yanında tutmanın tek yolunun bu olduğunu söylemiş. Adam karısını ne kadar çok sevse de bu durumu kaldıramayıp boşandı."

8. Pinball makinesi

"Pinball makinesi koleksiyonunu karısından daha çok seviyordu. Hatta bu makineler için milyonlarca para dökmenin mantıklı olduğunu savunuyordu."

9. Kısa kes!

"Babam ve annem yollarını ayırdılar çünkü babam, annemin bir şey anlatırken çok uzatmasından bıkmıştı."

10. Köpek sevgisi

"Kadın kocasından boşanmak istiyordu. Çünkü adam o işteyken köpekleri yürüyüşe çıkarıyormuş. Bu da köpeklerin adamı daha çok sevmesine ve akşamları kadından çok adamla vakit geçirmek istemelerine sebep oluyormuş..."

11. Kumar parası

"Müvekkillerimden biri boşanmak istedi çünkü 70,000 dolar borcu vardı. Aslında boşanmak istemiyordu ama boşandıkları zaman evin yarısının ona ait olacağını, bunun da 700,000 dolar değerinde olduğunu öğrenince boşanmak istedi. Bu sayede hem borcunu kapattı hem de deliler gibi kumar oynamaya devam etti. Tanıdığım en kötü adamlardan biriydi."

12. Görme engellilere öğretmenlik

"Kayınvalidem, kayınbabamdan boşanmak istedi çünkü hayatında yeni bir başlangıç istiyor ve görme engellilere okumayı öğretmeyi düşlüyordu. Ama olay şuna döndü: Herkese kayınbabamın tacizci biri olduğunu söyleyerek papazlık hayatını bitirdi. Zaten daha önceden gizli ilişkisi olan adamla evlendi. Bu arada adam çocuklara istismarda bulunmakla yargılanan biri... Kayınvalidem ise bu olanların hepsini reddediyor..."

13. Çok büyük!

"Arkadaşlarımdan birinin kocasından boşanmak isteme sebebi kocasının penisinin çok büyük olmasıydı. 6 aydır çıkıyorlardı, evlendiler ve 6 ay içinde de boşandılar. İlk başta eğlenceli gözükse de daha sonradan seksin çok yorucu bir iş haline geldiğini ve bir sürü hazırlık yapması gerektiğini söyledi. Bana ilk söylediğinde inanmak istemedim ama bana dans videolarını gösterdiğinde gözlerime inanamadım! Adam resmen silah taşıyordu!"

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
lucinda-yumi-kane

#7 Anne ile anneanne manyak. Onların kocaları bunu yaptıklarını biliyor mu yemeklere?

mazlum-subasi1

ahahah

demistid

#7 temel vampirdir, ve sadece vampirlerin takıldığı bir bara gider, herkes 1 bardak kan isterken temel "bana bir bardak sıcak su" der bütün bar dönüp temele şaşkınlıkla bakarkeni temel cebinden kullanılmış ped çıkarıp "ben poşet kan içiyorum" der

vag

Küçük olsa suç büyük olsa suç.

sultaniniz

adet kanından sonra bende film koptu :(

waltor

Bu aralar çok sevsem de domates soslu makarna yiyemeyeceğim =(

Görüş Bildir