Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Köşe Yazarı Engin Ardıç'ın İlber Ortaylı'ya Yazdığı Son Yazısına Sosyal Medya Çok Tepkili!

 > 
3.7bPAYLAŞIM

1. Yazı şu;

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

entrydeki link; https://eksisozluk.com/entry/9458721

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Bizim toplumumuzda erkeklerin çoğu birbirine hakaret ederken kadın imajını kullanır (özellikle futbolda). Engin Ardıç da onlardan biri.

g.f.

engin ardıç mı ?........... tanımıyorum

novavetus

Siyaha siyah,aptala aptal denir bunu dile getirmenin bir sakıncası yok ayrıca birisi bir şey diyecekse İlber Hoca diyebilir burada ahlaki koruyuculuk yapılacak bir şey yok.Adam hor görüyor diyorsunuz da başka kim görsün memlekette herkes de bir kibir her şeyi siz biliyorsunuz arkadaş adam sizin bildiklerinizi 40 sene önce unutmuş bile hala adam olsun muş muş muş hayret bir şey hiç bir şey bilmeyen siyasetçi çıkıp sizden öğrenecek değiliz diyerek bağırıyor o adam bilgili oluyor bu adam kibirli oluyor öyle mi.Hayatında bir şey öğrenmemiş dünyadan haberi yok tarih bilmez duyduklarıyla başkalarına artislik yapar sonra gelir İlber Hoca adam olsun kibirli konuşuyor.Adama gülerler gülerler.

tcilcan

KARDEŞİM NE DANGALAK ADAMLAR VAR YA! İLBER YAZINCA HER ŞEY GÜZEL VE SEVİYELİ, BAŞKASI YAZINCA KAKA(!) BENCE BU DÜŞÜNCEYE SAHİP OLANLARIN KAFASININ İÇİNDE VAR DOLUCA KAKA (!) TAŞ YERİNDE AĞIRDIR, ADAM OLAN ADAMCA, HAYVAN OLANA HAYVANCA CEVAP YAZILIR...

ugurda

ya arkadaş birincisi adamın tercihine hakaret ediyosun. ikincisi daha kötü; kadınları aşağılar tarzda konuşuyorsun ayıptır koskoca adamsın !

Görüş Bildir