Koronavirüs Tahminleri Boşa Çıkan Oytun Erbaş Mizahşörlerin Gazabından Kurtulamadı

3.5bPAYLAŞIM

Fizyoloji Uzmanı Doç. Dr. Oytun Erbaş'ın koronavirüs sürecinin başlarında yaptığı tespitler boşa çıktı. Haliyle pek çok insandan da tepki gördü. Kimileri bu tepkiyi mizahıyla dile getirdi.

Erbaş virüs için "Türk geni taşıyanlara etki etmez" demiş bunu da bazı makalelere dayandırmıştı.

1. Tepkiler de geldi.

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bikedibitavsanannesi

İnsanımız çok cahil. Söyledikleri çok doğru şu adamın. Çoğu da tuttu ama inatla biz doğru diye kabul ettik. Bu adam gerçekten bir tıp dehası. Her yıl tusa girip birinci oluyor. Konuşmalarını yakından takip ediyorum ve ezberci bi adam değil. Bildiklerini ve öğrendiklerini mantığıyla süzüp yeni bilgiler elde ediyor. Anlatılamayacak kadar muhteşem bir adam. Bunca kötü doktorun arasında bu adamı nasıl karalayabildiniz

herhangibirleblebi

Stress, anksiyete bağışıklığımızı düşürür ve bu sebeple hastalığı küçümsediğini düşünüyorum.Madem aşısı ilacı yok bari böyle korunalım diye.Çoğu hastalığı yenmenin psikolojik olarak kendimizi telkin etmemizle çok alakalı olduğunu kitabında ve konuşmalarında yer vermektedir. Çektiğimiz acı ve ızdıraba beynimizi odaklamadığımızda onu aslında o kadar düşünmeyeceğimizden/hissetmeyeceğimizden bahseder. Buradan yola çıkarak insanlara olumlama yapmış olabilir. Tuzlu su ile ağız burun çalkalayınca korunduğunu düşünen hasta mental olarak gardını düşürmeyecektir.Vitamin ya da ilaç diye şeker verilip iyileşen hastalar da bir örnek oluşturabilir.

postprimitive

popülist bir yavşak

maru123

Adamın yaptığı tahmin değil yalakalık. Türkler en güçlü ırktır, en güçlü ülkedir diye düşündürerek kendisine kitle kazandırmış çakma bir insandır.

medj4itr

Soytarı...

Görüş Bildir