Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Korku Filmlerindeki En Korkunçlu Kadınlar

Sanat
125PAYLAŞIM
Korku Filmlerindeki En Korkunçlu Kadınlar

Bildiğiniz gibi korku filmlerinin neredeyse hepsinde bölüm sonu canavarı ( boss ) olarak karşımıza bir karakter çıkar. Kahramanlarımız onu yok etmek ve kötülüğe son vermek zorundadır. Tahmin edeceğiniz gibi de bu karakterler özenle hazırlanmış, oldukça korkutucu görünen tiplerdir. Şimdi gelin listemizde bu boss adını verdiğimiz karakterlerin hem kadın hem de korkunç olanlarınına göz atalım.

Kaynak: http://www.korkusever.com/korku-filmleri...

The Ring

Samara’yı bilmeyeniniz yoktur herhalde. Zamanın televizyon çocuğu işte. The Ring filminin her capse konu olmuş korkuçlu kadını.

The Last Exorcism

Şeytan çıkarma ayinlerinde içindeki şeytanın konuşma anlarında aerobik yapan, normalinde de biraz otistik görünümlü kızcağızın korkunçlu kadına dönüşme anları.

The Exorcist

Sanırız bu ünlü ve klasik olmuş filmi es geçmek haksızlık olurdu. Boyun kemiğini şeytan içine girdikten sonra aldıran bir nevi Marilyn Manson kılıklı şirin mi şirin kızımız.

Mama

Filmde ölen annelerinin çocuklarını bırakamaması konu alınmış. İşte o anne filmi izledikten sonra rüyalarımıza musallat oluyor. Anne var anne var… Filmden sonra “benim annem bir melek” nidalarıyla telefona sarılabilirsiniz.

Grudge

Garez serisindeki ablamız da listeye adını yazdırmaya hak kazanıyor. Yüzü kadar elleri de adeta kabus.

Evil Dead

Başta körpe çıtı pıtı hatun, içine şeytan kaçması sonucu arkadaşları tarafından bodrum katına kapatılınca sizden sevgi dolu gülücükleri ile yardım istiyor.

Brain Dead

Kült bir yapım olan Brain Dead filminde zombiye dönüşen, pamuk saçlı teyze.

The Occulus

Bu filmin korkunçlu ablası da insana benzese klasik Türk kızı havasında bakışlar atıyor.

Dead Silence

Günlük hayatta karşılaksak kaçacak delik arardık heralde.

Drag Me To Hell

Mrs. Ganush isimli bu teyze filmin her anında sizleri korkutacak ve eminiz sandalyenizden defalarca sıçratacak derecede korkunç sahneleri bulunuyor. Teyzenin öyle bir kin güdüsü varmış ki akıllara zarar.

Grave Encounters

Filmde bu abla da olmasa korkunç sahne olmayacakmış. Ama ablamız bizce baya iyi olmuş.

Fright Night

Evet, son olarak hemen hemen hepimizin bir zamanlar popüler olarak labirentli oyunların sonunda çıkıp da tanışma fırsatı bulduğumuz esas kadın diğer adıyla “korkunçlu karı”.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ozgenurarslantin

Sondaki adeta bir kabus enim için :D Filmi olduğunu bilmiyordum,arama motoruna mov001 yazınca çıkan manyak eklentidir :D

Gizli Kullanıcı

garez bir numara abi

Görüş Bildir