Bu Çocuklar Korku Filminden Fırlamış! Küçük Çocukların Büyüklere Söyledikleri Dehşet Verici Sözler

-
Abone ol

Büyük bir hayal gücü ve sürekli yeni şeyler öğrenmekte olmanın verdiği kabiliyet olsa gerek... Çocukların ebeveynlerine söyledikleri korkutucu sözler için bizimle kalın.

Kaynak: https://list25.com/25-creepiest-things-k...

24. ''Yeğenim resim yapıyordu ve bir adam çizmişti. Adamın gözleri tuhaf bir gri renkteydi. Adamı neden böyle çizdiğini sorduk ve dedi ki 'Çünkü o yaklaşmakta olan fırtınalar görüyor.'''

23. Bir anne, çocuğunun kıyafetlerini değiştirirken küçük kız sürekli açık dolap kapaklarından içeri bakarak kahkaha atıyormuş. Annesi nedenini sorduğunda, ''Adam çok komik'' demiş, annesi hangi adam diye sorunca da ''Boynunda yılan olan adam'' demiş.

Anne, evin tarihinde korkunç bir olay olmuş olabileceğini düşünüyor, evde birinin kendini asarak intihar ettiğini. Ama bunu birisine sormamış çünkü cevaptan gerçekten korkmuş.

22. Bir keresinde oğlu, babasına, ''Seni yiyeceğim'' demiş. Babası başta bunu sevimli bulmuş. Çocuk, ''Evet evet, seni küçük parçalara böleceğim'' diyene kadar...

21. Annesi çocuğuna, yatağına gidip uyumasını söylemiş. Çocuğun cevabı da ''Yatağımdakiler beni çok korkutuyor'' olmuş. ''Şimdi de senin arkandalar'' diyerek kadının arkasını işaret etmiş.

20. Çocuk büyükannesine sarılınca birden, ''Sen çok yaşlısın, yakında öleceksin'' demiş ve duvardaki saate bakmış.

19. Bir gün arabada giderlerken, 6 yaşındaki çocuk babasına, ''Baba, 7 yaşına geldiğimde seni öldüreceğim'' demiş. Biraz bekledikten sonra ''Neyse, 8 yaşımdayken öldüreceğim.'' diye devam etmiş. Babası çocuğa bunu nasıl yapacağını sorunca da çocuk, babasının kafasını arabayla üzerinden geçerek ezeceğini söylemiş.

18. Annesi, üç yaşındaki çocuğuyla mezarlıktayken çocuk birden, ''Anne, benim kardeşim burada yatıyor.'' demiş. Kadın onun hiç kardeşi olmadığını söylemiş ve gerçekten de öyleymiş ancak çocuk, ''Hayır anne, önceki kardeşim. Benim önceki annemin oğlu.'' demiş.

17. Bir gün baba ve 7 yaşındaki oğlu ağaçlık bir alanda yürüyorlarmış ve etraf çok sessizmiş. Çocuk demiş ki, ''Ağaçlar bir kurban istiyor.''

16. Annesi ve küçük oğlu piknik yapıyorlarmış. Çocuk annesinin elini tutmuş ve gülümseyerek, ''Anne, sen öldüğünde seni küçültüp hep yanımda taşıyacağım'' demiş. ''Derini, gözlerini falan taşırım ama iç organlarını taşımam.''

15. Aile, yemek masasında otururken çocukları, ''Baba, senin karnını matkapla delip senin içine gireceğim ve senin yemeklerini de ben yiyeceğim'' demiş.

14. 3 yaşındaki kız yeni doğan kardeşini ilk defa gördükten sonra babasına dönerek, ''Babacığım, bu bir canavar. Gömelim onu'' demiş.

13. Çocuk üç yaşındayken evin kedisi doğum yapmış. Çocuk, "Bu kedilere mezar taşı yapmasak mı?" diye sormuş.

12. Otobüste küçük kızıyla yolculuk yaparken, otobüs bir polikliniğin önünde durmuş ve kız, ''Ölüm, fakirlerin doktorudur.'' demiş.

11. Çocuk, bir uçak resmi çizerek annesine göstermiş ve uçaktaki tüm yolcuların kapana kısıldığını söylemiş. Sonra resmi alıp, uçağın etrafına alevler çizmiş ve demiş ki, ''Hepsi öldü, kimse onları bulamayacak.''

10. 20 aylık bir çocuk bir gün annesine, ''Anne, sana çok kızgınım'' demiş ve bunu İngiliz aksanı yaparak söylemiş. Annesi, çevrelerinde İngiliz kimsenin olmadığını söylüyor.

9. Bir adam, kendisinin 7 yaşındayken tuttuğu günlüğü okumuş ve günlükte şöyle yazıyormuş: ''Bazen annem bahçeyle uğraşıyor, babam da evde çalışıyor. Annem babamın, babam da annemin yanında olduğumu zannederken ben komşunun garajına girip tehlikeli aletlerle oynuyorum.'' demiş. İşin tuhaf yanı ise adam böyle bir anıyı hiç hatırlamıyor.

8. Dört yaşındaki kız çocuğu, mutfak borularından gelen seslere takıntılıymış. O sesleri dışarıdaki kurtların çıkardığını düşünüyormuş. Annesi, korkmamasını ve kurtların onlarla dost olduğunu söylemiş. Çocuk da, ''Evet, onlar bizim dostumuz ama benim yatağımın altında yatan adamın düşmanı.'' demiş.

7. Bir annenin ikiz çocukları ona, ''Yaptığın her şeyin farkındayız. Her şeyin...'' demişler. Kadın da, ''İyi, tamam'' demiş.

6. Bir gün annesi, dört yaşındaki kızıyla yemek yerken, çocuğu masada bırakıp tuvalete gitmiş. Garson, kızın önündeki sandviçi defalarca bıçaklayarak ''Geber, geber, geber!'' diye bağırdığını duyunca yanına gitmiş. Kız, ''Öldürmeyi seviyorum ama annem izin vermiyor. Ben de salamları öldürmeyi seçtim çünkü onlar çığlık atamaz.'' demiş.

5. Kreşteki çocuklardan biri, ara vakti gelince korkup ağlamaya başlamış. Kahverengi saçlı ve sakallı adamın ona ''Buraya gel, dostum'' dediğini söylemiş ancak kreşteki görevliler kamera kayıtlarına bakınca etrafta hiç kimseyi görememişler.

4. Bir keresinde kızı annesine, bir kadının televizyon seyrederken onu izlediğini ve uyurken de yatağının altına girdiğini söylemiş. ''Beni sevmiyor ve kalbimi yemek istiyor'' demiş.

3. Çocuk, bahçede kumla oynarken eşit büyüklükte birçok delik açmış ve oldukça odaklanmış görünüyormuş. Annesi yanına gidip ne yaptığını sormuş ve çocuk demiş ki, ''Ruhumu gömüyorum.''

2. Adam, küçük yaştaki kuzeniyle alışveriş merkezine gitmiş. Annesi için ekmek kesme tahtası bakıyormuş ve yanındaki küçük kız gördüğü bıçaklara bakarak, ''Vay, şu cinayet silahlarına da bak!'' diye haykırmış.

1. Bir gün, küçük oğlu ağlayarak anne ve babasının odasına gitmiş. Ona ne olduğunu sorduklarında çocuk, kafasında delik olan şişman bir adamın, penceresini açmaya çalıştığını söylemiş.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gece-gunes

Birileri GOT izlemiş.

_oishii_

kaynak : g.tüm

serdar-coker

Çocuk babasıyla sahilde yürüyormuş. "Annemi bu serin suların dibine göndereceğim" demiş. Bunu yazmayı nasıl unuttun editör.

efedemir95

ciizıs kırayst be oolum altımıza sıçtık burda naaptın sen...

enk-capital

Bana pek inandırıcı gelmedi.

abucii-ciii-cii

14 numara hariç hepsi lolo ahahaskdhas

lpscallistotr

Birileri küçük kardeşini kıskanmış anlaşılan...

Görüş Bildir