Kişiliğini Temsil Eden Coin’i Söylüyoruz!

5PAYLAŞIM

Kişiliğini temsil eden coin'i merak ettin mi hiç? Testimizi çöz, birlikte bakalım!

Aşağıdaki renklerden birini seçebilir misin?

Bir işin hemen hallolmaması seni rahatsız eder mi?

Evet!
Hayır!
Bazen!

Kendini hareketli biri olarak tanımlar mısın?

Evet, yerimde duramam!
Asla!
Duruma göre değişir!

Yalnız kaldığında kendini nasıl hissedersin?

Mutsuz.
Huzurlu.
Fark etmez!

Seçeneklerdeki hayvanlardan birini seçebilir misin?

Evinde meydana gelen bir arızayı çözmek için ilk olarak ne yaparsın?

Tamirci çağırırım!
Çözebilecek bir tanıdığımı ararım!
Kendim çözmeyi denerim!

Son olarak, hangi tatil seni daha çok cezbederdi?

Deniz kenarında!
Şehir gezisi!
Kamp!
Kayak!

Bitcoin!

Verdiğin cevaplara göre senin kişiliğini en iyi yansıtan kripto para, 'Bitcoin'! Kripto para birimleri içinde en popüleri olan Bitcoin, değerinin sürekli değişiklik göstermesi nedeniyle kolay öngörülemiyor. En büyük avantajı ise oldukça pratik ve popüler olması. Sen de girdiğin her ortamı renklendirdiğin için arkadaş çevrende sıklıkla aranan ve eksikliği hissedilen birisin. Bu yüzden Bitcoin tam sana göre!

Ethereum!

Verdiğin cevaplara göre senin kişiliğini en iyi yansıtan kripto para, 'Ethereum'! Bitcoin’den sonra ikinci büyük kripto para birimi olan Ethereum, Bitcoin'e göre kendini daha hızlı yenilediği için öne çıkıyor. Hızla gelişiyor, her geçen gün bir öncekinden daha iyi hale geliyor. Sen de kendini her zaman geliştirmeye, eksikliklerini kapatmaya çalışıyorsun; bu yüzden Ethereum senin için biçilmiş kaftan!

Ripple!

Verdiğin cevaplara göre senin kişiliğini en iyi yansıtan kripto para birimi, 'Ripple'! Toplam piyasa değeri bakımından en büyük üçüncü para birimi olan Ripple,  güvenilirliği ve hızı ile ön plana çıkıyor. Güvenlik alanında yapılan yatırımlar ve geliştirmeler sayesinde diğer para birimlerinden ayrılan Ripple, senin güven vaadeden, sıcakkanlı kişiliğini en iyi yansıtan coin!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
marziye-iskecsen

Bitcoin! Verdiğin cevaplara göre senin kişiliğini en iyi yansıtan kripto para, 'Bitcoin'! Kripto para birimleri içinde en popüleri olan Bitcoin, değerinin sürekli değişiklik göstermesi nedeniyle kolay öngörülemiyor. En büyük avantajı ise oldukça pratik ve popüler olması. Sen de girdiğin her ortamı renklendirdiğin için arkadaş çevrende sıklıkla aranan ve eksikliği hissedilen birisin. Bu yüzden Bitcoin tam sana göre!

Görüş Bildir