Kına Gecesinde Damadını Boğazını Keserek Öldürmüştü: Cinayet Öncesinde Kan Donduran Fotoğraf

 > 
74PAYLAŞIM

Gaziantep'te, kızının kına gecesinde damadının boğazını keserek öldüren Mehmet G.'nin, kan donduran cinayeti işlemek için fırsat kollarken kameralara yansıyan görüntüsü ortaya çıktı.

DHA'nın aktardığı bilgiye göre, Gaziantep'te kızının kına gecesinde damadı Eser Efsane'yi boğazını keserek öldüren Mehmet G.'nin, olay günü çekilmiş bir görüntüsü basına yansıdı. 

Fotoğrafta Mehmet G., kan donduran cinayetin öncesinde damadının yanında beklerken görülüyor.

Ne olmuştu?

20 Eylül'de Gaziantep'te, damat Eser Efsane'nin hayatını kaybettiği cinayetin öncesinde aileler arasında bir tartışma yaşandı, baba Mehmet G. düğüne izin vermeyeceğini söyledi.

İki ay önce nişanlanan ve resmi nikahlarını kıyan Eser Efsane ve Damla Efsane, kavga büyüyünce Kahramanmaraş'a kaçtı. Baba Mehmet G.'nin, arabulucuların devreye girmesinin ardından "Tamam, düğüne izin vereceğim ama kına gecesi bizim evimizde yapılacak, kızım evden gelinlikle çıkacak" dedi.

Mehmet G., kına gecesi sürerken damadı Eser Efsane'ye arkasından bıçakla saldırarak öldürdü

Kına gecesi sürerken, çiftetelli oynandığı esnada baba Mehmet G., Eser Efsane'ye arkasından yaklaşarak boğazını kesti. Müdahale etmeye çalışan anne Meryem Fidan da, orada bulunan kişiler tarafından bıçakla yaralandı. 

Saldırganlar, o esnada halay çekmekte olan davetlilere de biber gazı sıktı.

İfadesinde 'İbret olması için kına gecesinde öldürdüm' dedi

Olaydan sonra eşi, oğlu ve kızının dayısı ile birlikte tutuklanarak gözaltına alınan Mehmet G., ifadesinde 'Damadımı herkese ibret olması için kına gecesinde öldürdüm. Onu öldürmekte kullandığım bıçağı da bir hafta öncesinden taşımaya başlamıştım" dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir